Zpět na » Primera Division » Zahraje si ještě Sergio Ramos v Lize mistrů za Real Madrid?

Zahraje si ještě Sergio Ramos v Lize mistrů za Real Madrid?

Zahraje si ještě Sergio Ramos v Lize mistrů za Real Madrid? © https://www.standard.net.au - Ramos

0

Líbilo se

06.05. - UEFA včera donutila Real Madrid navléct černé štulpny a bylo to možná znamení toho, že tým letos žádného úspěchu v Lize mistrů nedosáhne. Jedinému mužstvu v historii, který nebyl celý v bílém a dokázal urvat trofej, byl ten z roku 1955. Jinak žádný.

Real se tak musí s nejlepší klubovou soutěží rozloučit v semifinále, kdy byl opravdu horším týmem, nežli konzistentní Chelsea. Kolem týmu tak vyvstává dost otázek a jedna z nich je, zda tento mač na Stamford Bridge nebyl poslední pro Sergia Ramose, který se stále nedomluvil na nové smlouvě a v létě bude volným hráčem.

Vedení Los Blancos bude muset hledět na budoucnost a v ní už moc prostoru pro Ramose asi nebude. V době jeho absence se ve výborném světle prezentovali Raphael Varane a Eder Militao. Tito dva borci by měli příští sezónu dostávat více prostoru a je také možné, že Real ještě nějakého světového stopera přikoupí. Ramos tak asi bude muset začít zvažovat další možnosti, než jen tu, že na Santiago Bernabeu svoji kariéru dohraje.

Kam by mohla legenda nakonec přestoupit? Finanční požadavky zas tak moc celků nebude moci splnit. My by jsme ho viděli v PSG, nějakém italském bohatém celku nebo zpět "doma" v Seville. Na Premier League už to asi nebude, takže těch možností zase asi tolik není. Třeba se ale nakonec ještě střední obránce domluví na dalším kontraktu u Bílého baletu, jeho postavení se však začne pomalu ale jistě měnit.

Michal Stix / marca.com

Nejnovější články