Zpět na » Primera Division » Tajná klauzule ve smlouvě Luise Suareze: 30. června může odejít zadarmo

Primera Division - Tajná klauzule ve smlouvě Luise Suareze: 30. června může odejít zadarmo

Tajná klauzule ve smlouvě Luise Suareze: 30. června může odejít zadarmo © www.usnews18.com - Luis Suarez

0

Líbilo se

24.02. - Když Atletico Madrid loni v létě podepsalo Luise Suareze, vedení strávilo dost času nad všemi možnými detaily dvouleté smlouvy. Je zde několik klauzulí jako třeba bonus za určitý počet vstřelených branek. Hráč už jich dal letos 15 a míří za další metou 20.

Je zde však také jedna klauzule, díky které je budoucnost skvělého střelce u Atletů nejistá. Fotbalista totiž může 30. června odejít z klubu zadarmo. Samozřejmě vše zatím nasvědčuje tomu, že je pod Diego Simeonem velmi spokojený a nový fotbalový život si užívá.

Atletico asi tak nemusí být extra nervózní a je rádo, že u něho takto světový kanonýr působí. Ten má očividně motivaci všem dokázat, že ho Barcelona propustila předčasně a on má stále mužstvu co dát.

Suarez má parádní formu a góly přidává pravidelně. Také všem předvádí, že může být pro svůj tým lídrem a vést ho za výhrami. Nikdo tak nepochybuje o tom, že bude na Wanda Metropolitano pokračovat.

Jeho kariéra v dresu Atletica je přirovnávána k situaci kolem Davida Villy, který také přešel od Blaugranas do Madridu a poté slavil se Simeonem titul. Tři roky platný kontrakt ale nedodržel a hned po jednom roce odešel do New York City. Atleti věří, že se Suarezem také přijde trofej, ale hráč se s klubem tak rychle nerozloučí.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Michal Stix / marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články