Zpět na » Primera Division » Luis Suárez je přesně tím hráčem, kterého Atletico Madrid potřebovalo

Luis Suárez je přesně tím hráčem, kterého Atletico Madrid potřebovalo

Luis Suárez je přesně tím hráčem, kterého Atletico Madrid potřebovalo © skysports.com - Luis Suárez

1

Líbilo se

26.01. - Atletico Madrid nekončí v zápase až do té doby, dokud neřekne poslední slovo Luis Suárez. Tak to alespoň vypadá v sezóně 2020/21. Veterán z Jižní Ameriky ukazuje, co celou tu dobu madridskému celku chybělo. Jediný, kdo se mu přibližoval, byl Diego Costa při prvním působení v dresu Atletů. Je úžasné, že ho klub v létě získal úplně zadarmo.

Suárez prokazuje svému mužstvu velké služby tím, že vždy dokáže dát klíčovou branku. Třeba jako poslední gól do sítě Alavesu. A to dává Los Colchoneros něco, co dříve neměli.

Diego Simeone určitě doufal, že když hvězdu Liverpoolu a Barcelony podepíše, hra jeho týmu se zvedne. To se přesně stalo a neopakovala se situaci s Costou, který po přesunu z Chelsea nezanechal dobrý dojem.

Klub z hlavního města Španělska nikdy neměl problém s dobrými výsledky proti Barceloně nebo Realu Madrid, ale vždy pro něj bylo složité přestřílet nějaký horší tým z druhé poloviny tabulky. To ho také vždy stálo titul. Suárez může ale vše změnit, jak to ukázal s Alavesem.

V letošním ročníku se stalo hned v devíti případech, že Suarezovi branka znamenala nějaký bodový zisk. Můžeme jmenovat duely s Elche, Getafe či Betisem Sevilla.

Momentálně je hráč zase na špici střelců La Ligy a jde si pro další Pichichi trofej. Dokáže sám přinést Atleticu vytoužený titul? Vůbec by se tomu nemohl nikdo divit.

Michal Stix / marca.com

Nejnovější články