Zpět na » Primera Division » Marcelo do Juventusu? O jeho odchodu z Realu by mělo být rozhodnuto

Primera Division - Marcelo do Juventusu? O jeho odchodu z Realu by mělo být rozhodnuto

Marcelo do Juventusu? O jeho odchodu z Realu by mělo být rozhodnuto © images.daznservices.com - Marcelo

1

Líbilo se

14.02. - Italský Juventus se měl začít zaměřovat na zisk levého obránce Realu Madrid Marcela. Bude ale záležet na konkrétních kritériích. Dle JuveFC klub uzavře s hráčem smlouvu, pokud tedy on přistoupí na snížení platu. Kontrakt beka končí na San Bernabeu v létě 2022, ale Los Blancos by mu neměli stát v cestě a po této sezóně ho uvolnit.

Brazilec se připojil k Bílému baletu už v roce 2007 z domovského Fluminense a stal se klubovou legendou. Je jedním z nejvíce úspěšných fotbalistů historie. Už dříve byl s přesunem do Juventusu spojován a to díky dobrému vztahu s Cristianem Ronaldem. Pokaždé z toho ale sešlo.

Nyní však situace vypadá jinak. Los Blancos už nemají zájem smlouvu prodloužit a on tak může toto léto odejít jako volný hráč. A toho by měla využít Stará dáma. Nicméně zatím vše naráží na požadavky samotného fotbalisty. Bianconeri budou chtít v létě obnovit jednání, ale doporučují Marcelovi, aby zvážil pro a proti a šel s cenou trochu dolů. Brazilec nyní pobírá 8 milionů eur ročně. To je i na Juve příliš.

Levý bek se každopádně bude muset poohlížet jinde, protože kouč Zinedine Zidane s ním už moc nepočítá. Hráči bude v květnu 33 let a tak je na čase, aby dle vedení Realu zmizel z výplatní listiny. Tím by si klub udělal prostor pro nákup jiných hvězd. Takový Kylian Mbappe určitě nebude vůbec levná záležitost.

Michal Stix / www.sportskeeda.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Forte02 - 14.02. Odpovědět

Už zas Smajlík 3 Tomudle už nevěřím a už je starý, jelikož Pirlo dává pomalu přednost mladým.

Forte02

Inter ho stopro bude chtít Smajlík 1

Tomguncz27
Nejnovější články