Zpět na » Primera Division » Ceballos na odchodu z Realu Madrid, Zidane s ním nepočítá

Ceballos na odchodu z Realu Madrid, Zidane s ním nepočítá

Ceballos na odchodu z Realu Madrid, Zidane s ním nepočítá © futaa.com -

0

Líbilo se

16.02. - Měl být nastupující hvězdou Realu Madrid a patřil mezi tahouny španělské fotbalové reprezentace do 21 let. Španělský fotbalista Daniel Ceballos je už téměř dva roky na hostování v Arsenalu a jeho kmenový klub Real Madrid se ho konečně rozhodl prodat.

Stát by se tak mělo v létě 2021. Real Madrid údajně požaduje za přestup záložníka nejméně 25 milionů eur. Nižší nabídkou se podle deníku AS vedení klubu nehodlá vůbec zajímat.

Svého času byl přitom tento talentovaný fotbalista, který od léta 2019 hostuje v Arsenalu, hodnocen na 45 milionů.

Čtyřiadvacetiletý Ceballos je odchovancem Betisu Sevilla, odkud ho Bílý balet přivedl v roce 2017 za 17 milionů eur. Fotbalista se však nedokázal výrazněji prosadit a hodně se spekulovalo o jeho další budoucnosti.

Před minulou sezónou proto Ceballos zamířil na hostování do Arsenalu, kde měl dostat větší prostor, také vinou zdravotních problémů však opět nenastupuje pravidelně.

Ceballos v loňské sezoně nastoupil ke 37 soutěžním zápasům, dal dva góly a se spoluhráči vybojoval triumf v FA Cupu. Londýnský klub se nakonec s madridským klubem dohodl na prodloužení hostování o další rok.

Real Madrid však už nebude mít zájem o další hostování někdejšího mistra Evropy do 19 i 21 let. Proto se začal zmiňovat jeho prodej.

„Ceballos už dříve naznačil, že by se rád vrátil do Madridu a bojoval o své místo v týmu Los Blancos. Ale šance přesvědčit Zinedina Zidana je téměř nulová,“ informoval web football-espana.net.

Španěl se vrátil po zranění v nedělním zápase proti Leedsu a odehrál téměř plnou porci minut. Celý zápas naposledy odehrál 2. ledna 2021 proti WBA.

Anglická média spekulují, že po příchodu Thomase Parteyho do Arsenalu může Ceballos přijít o značnou část hracího času. A to jeho hodnotu nezvýší.

V aktuální sezoně nastoupil do 25 zápasů, v nichž zaznamenal 2 asistence.

Gabriela Průšová / en.as.com

Nejnovější články