Zpět na » Primera Division » Mohl by Karim Benzema reprezentovat Francii na Olympiádě v Tokiu?

Primera Division - Mohl by Karim Benzema reprezentovat Francii na Olympiádě v Tokiu?

Mohl by Karim Benzema reprezentovat Francii na Olympiádě v Tokiu? © images.daznservices.com - Benzema

0

Líbilo se

02.02. - Kouč francouzského národního týmu Didier Deschamps opět do svého výběru nevybral hvězdu a dnes již legendu Realu Madrid Karima Benzemu. Nicméně mohli by jsme tohoto borce vidět na Olympijských hrách v Tokiu? To už tak nereálné není.

Benzemům spoluhráč Sergio Ramos sdělil, že by rád na této velké sportovní akci naskočil. Možná tak zlákal i kolegu. I bývalý hráčský agent Benzemy Karim Djaziri má na celou situaci svůj názor.

"Jeho mezinárodní kariéra není u konce, že ano? Kdo by se také jednou rád nepodíval na Olympiádu? Pokud by chtěl, tak tam okamžitě může jet." komentuje současný stav Djaziri v rozhovoru pro Le 10 Sport.

Bývalý útočník Lyonu se nezúčastnil reprezentačního utkání již do října 2015, kdy se odehrála velká aféra kolem spoluhráče Mathieu Valbueny a jeho případného vydírání. Djaziri ale všechnu vinu hází na prezidenta Francouzské Fotbalové Federace Noela Le Graeta.

"Proč Karim není v týmu? Didier Deschamps miluje fotbal a je mu jasné, že jeho mužstvo by bylo s Benzemou lepší. Karim však ví, kdo je za tím zodpovědný. Když ho Deschamps nevybírá, je to kvůli Le Graetovi. Ten ho tam nechce."

"On sám se mnou mluvil hodně nepříjemně a bez respektu. Nemůže prostě nastat situace, že takovýto člověk stojí ve vedení FFF," zakončuje agent.

Představí se tedy Benzema ještě jednou v modrém dresu se znakem Galského kohouta? Vše je možné a pro hráče by to byl na konci kariéry zajímavý sportovní zážitek. Pokud se tedy vůbec nějaké Olympijské hry budou konat.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Michal Stix / www.marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články