Zpět na » Primera Division » Kdo je nejlepším hráčem, se kterým si zahrál bývalý hráč Realu Brazilec Ronaldo?

Kdo je nejlepším hráčem, se kterým si zahrál bývalý hráč Realu Brazilec Ronaldo?

Kdo je nejlepším hráčem, se kterým si zahrál bývalý hráč Realu Brazilec Ronaldo? © skysports.com - Ronaldo

0

Líbilo se

28.12. - Legendární útočník především Realu Madrid Ronaldo Nazario je považován za jednoho z nejlepších fotbalistů historie. Střelec od pánaboha se ukázal na evropské scéně jako mladík v dresu PSV Eindhoven a poté reprezentoval hodně světových velkoklubů. Můžeme jmenovat Real, Barcelonu, AC Milán či Inter Milán.

I když fotbalista zažil za svoji kariéru spoustu zranění, za klub i reprezentaci překonal několik rekordů. Je tak právem považován za jednoho z nejvíce talentovaných hráčů, kteří kdy běhali po trávníku. Když byl sám dotázán na to, s jakým kolegou nejraději trávil na hřišti čas, jasně řekl jedno jméno.

"Zizou je nejlepším hráčem, se kterým jsem kdy hrál a trénoval. Nyní se stal koučem a třikrát v řadě vyhrál Ligu mistrů. Proto se dnes mohu ptát. Je Zinedine Zidane lepší jako fotbalista, nebo jako trenér? Na to však není odpověď."

Ronaldo strávil s Francouzem u Bílého baletu čtyři roky (2002-2006). Také jmenoval idoly, které mu při dospívání utkvěli v paměti.

"Určitě Marco van Basten. Od útlého věku jsem sledoval italský fotbal a dával pozor na takovéto hráče. Diego Maradona a Johan Cruyff byli také skvělí. Samozřejmě pak Zico, protože hrál za Flamengo a já jsem fanouškem tohoto klubu. Zkoušel jsem od každého něco a nakonec mohu říci, že jsem rád za kariéru, jakou jsem měl."

Michal Stix / sportskeeda.com

Nejnovější články