Zpět na » Premier League » José Mourinho: Gareth Bale nám bude scházet několik týdnů

Premier League - José Mourinho: Gareth Bale nám bude scházet několik týdnů

José Mourinho: Gareth Bale nám bude scházet několik týdnů © bt.com, fotbalportal.cz - Gareth Bale

0

Líbilo se

29.12. - Proti Wolverhamptonu nebyl při nedělní remíze 1:1 ani na lavičce. Předtím byl ve čtvrtfinále Carabao Cupu proti Stoke stažen už o poločase. Nyní je jasné, že Gareth Bale se do hry hned tak nevrátí. José Mourinho potvrdil, že je hvězdný Velšan zraněný. I když se nejedná o příliš vážný problém, několik týdnů bude mimo hru.

Jednatřicetiletý Gareth Bale hostuje z Realu Madrid až do konce sezóny v Tottenhamu. Vrátil se, aby oživil svou kariéru. Ale i po návratu do Londýna jej trápí častá zranění. V Premier League dosud odehrál pouhých 161 minut. V základní sestavě byl jen jednou. Stihl vstřelit jeden gól.

Naposledy nastoupil v utkání Carabao Cupu proti Stoke. José Mourinho jej ale o poločase stáhl ze hry. Tottenham nakonec postoupil do semifinále této soutěže.

V následném ligovém zápase proti Wolverhamptonu už Gareth Bale nefiguroval v zápise vůbec. José Mourinho potvrdil, že jeho svěřenec má poraněné lýtko a pár týdnů bude Spurs scházet.

„Neočekávám, že by byl Gareth Bale připraven k utkání proti Fulhamu. Neřekl bych, že se jedná o vážné zranění, ale pár týdnů to potrvá.“

Gareth Bale jistě očekával jiný návrat do svého milovaného klubu. Bude se zase muset vrátit do plné kondice, do formy...to zabere hodně času. Nesmí se zapomínat na to, že Tottenham mu v rámci platu vyplácí značnou sumu.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Nejnovější články