Zpět na » Primera Division » Arturo Vidal zkritizoval vedení Barcelony za nedostatečné doplnění kádru

Arturo Vidal zkritizoval vedení Barcelony za nedostatečné doplnění kádru

Arturo Vidal zkritizoval vedení Barcelony za nedostatečné doplnění kádru © skysports.com - Arturo Vidal

1

Líbilo se

03.09. - Arturo Vidal, který je spojovaný s přestupem do italského Interu Milan, se ve svém rozhovoru vyjádřil k nynější situaci v Barceloně. Chilský záložník není spokojený s vedením a celkovou atmosférou v týmu. Mužstvo podle jeho názoru potřebuje výrazné změny na všech pozicích.

„Je jasné, že to není jen o hráčích, zasahuje to daleko výš. Klub se musí zlepšit a dělat věci lepším způsobem. Není to jednoduché, není to o tom, že přijdete, vyhodíte největší jména a všechno změníte. Barcelona musí změnit způsob myšlení. Ostatní kluby jsou lepší, co se týče síly a rychlosti."

„Barcelona musí změnit hodně věcí. Mužstvo, které je podle mě nejlepší na světě, nemůže mít 13 profesionálů a zbytek mladíků. Ne proto, že by si to nezasloužili, ale v tomhle týmu musíte soupeřit o to, kdo je nejlepší a kdo by měl hrát."

„Všechny týmy potřebují 23 hráčů, kteří bojují o své místo a neustále se zlepšovali. Jsou zde velmi dobří hráči, máme Messiho, který je číslo jedna a mimozemšťan, ale potřebuje pomoc, hráči musí zlepšovat mužstvo a podávat lepší výsledky."

Gabriela Průšová / goal.com

Nejnovější články