Zpět na » Primera Division » Messi se nezúčastnil dalšího tréninku, hrozí mu pokuta

Primera Division - Messi se nezúčastnil dalšího tréninku, hrozí mu pokuta

Messi se nezúčastnil dalšího tréninku, hrozí mu pokuta © lavanguardia.com - Leo Messi

0

Líbilo se

02.09. - Lionel Messi se nezúčastnil ani druhého tréninkového procesu fotbalistů FC Barcelona před nadcházející sezonou. Klub oznámil, že v úterý v tréninkovém centru Joana Gampera trénovalo pod taktovkou nového kouče Ronalda Koemana stejných 19 hráčů jako v pondělí.

Zástupci katalánského klubu se mají tento týden setkat s Messiho otcem a agentem v jedné osobě. Přímý kontakt se šestinásobným nejlepším fotbalistou světa se jim však dosud navázat nepodařilo.

Třiatřicetiletý Argentinec se totiž nezúčastnil ani druhého tréninku před novou sezonou. Messi předtím bojkotoval nedělní lékařskou prohlídku i pondělní úvodní tréninkovou jednotku. Po třetí neomluvené neúčasti na tréninku může klub Argentinci udělit pokutu za porušení smluvních podmínek. Podle španělských pracovních zákonů se může vyšplhat až do výše 25 % měsíčního příjmu.

Messi během minulého týdne oznámil rozhodnutí odejít po dvaceti letech z Barcelony. Nejvážnějším zájemcem o jeho služby je Manchester City, kde by se setkal se svým bývalým trenérem Pepem Guardiolou. Překážkou mohou být dohady o jeho smlouvě.

Gabriela Průšová / thesun.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články