Zpět na » Primera Division » Deulofeu: Barcelona nemá trpělivost s odchovanci

Primera Division - Deulofeu: Barcelona nemá trpělivost s odchovanci

Deulofeu: Barcelona nemá trpělivost s odchovanci © 90min.com - Gerard Deulofeu

0

Líbilo se

26.08. - Šestadvacetiletý křídelník anglického Watfordu, který fotbalově vyrůstal v slavné La Masii, se vyjádřil k současnému dění v Barceloně a k novému trenérovi, se kterým má zkušenosti. Neopomenul také zmínku o barcelonské práci s mládeží, která je dle jeho názoru nedostatečná.

S novým trenérem Koemanem se setkal během svého působení v anglickém Evertonu, dobré vzpomínky na něj ale nemá.

„O Koemanovi vám mohu vyprávět z vlastní zkušenosti, ale nemám moc co říci. Vůbec nic mi nepředal. Nebyl jsem pod ním šťastný, proto jsem požádal o odchod do AC Milán. Uvidíme, jak mu to půjde na Camp Nou," řekl Deulofeu.

Deulofeu okomentoval také debakl Katalánců ve čtvrtfinále Ligy mistrům problémy klubu ho však nezajímají. „Pravdou je, že dění v Barceloně nesleduji, je mi to jedno. Prohra s Bayernem byla strašná, ale Liga mistrů je už taková."

Práce s talenty patří v Barceloně ke světové špičce, hráč je ovšem trochu jiného názoru.„Barcelona už několik let nemá trpělivost s odchovanci. Pokud jim dáte čas, naučí se styl hry prvního týmu. Hráčů je dost, hodně jich odešlo, chybí trpělivost. Teď nastanou změny, ale s několikaletým zpožděním."

Gabriela Průšová / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

No i když zrovna on se v Barce neprosadil a nejspíš byl správně prodán, tak v tomhle má pravdu, těch odchovanců, kterým Barca nedala šanci nebo je prostě hned prodala je hrozně velké množství

Tomguncz1
F4BRE - 26.08. Odpovědět

Barcelona nemá trpělivost s lemplama, kteří nedokáží nahrát na 3 metry, přestože dostanou nespočet šancí.

F4BRE
COKO - 26.08. Odpovědět

Že zrovna on si stěžuje. Dostal tolik šancí ukázat co v něm je a nikdy toho pořádně nevyužil. Asi mu nálepka budoucího tahouna v Barce dost ublížila a nemakal dost na to, aby si to místo zasloužil.

COKO
Reklama
Reklama
Nejnovější články