Zpět na » Primera Division » Nedotknutelní: Hráči Barcelony, kteří nejsou na prodej

Primera Division - Nedotknutelní: Hráči Barcelony, kteří nejsou na prodej

Nedotknutelní: Hráči Barcelony, kteří nejsou na prodej © 9sportpro.com -

0

Líbilo se

23.08. - Josep Maria Bartomeu, prezident FC Barcelony, v rozhovoru pro klubová média jmenoval seznam hráčů, kteří nejsou na prodej. Podle deníku Sport je seznam překvapivý. Prezident už dříve prohlásil, že se v katalánském velkoklubu odehrají velké změny, které se však nebudou týkat osmi hráčů.

„Kdo není na prodej? Leo Messi, Marc-André ter Stegen, Clément Lenglet, Nélson Semedo, Frenkie de Jong, Antoine Griezmann a Ousmane Dembélé,“ uvedl prezident v rozhovoru pro Barça TV.

Dále jmenoval Ansu Fatiho, 17letého odchovance, který má podle prezidenta zářnou budoucnost. „Dostali jsme na něj několik nabídek. Znovu ale opakuji, že je neprodejný. Jeho budoucnost je v Barceloně.“

Nejvíce překvapivým jménem může být Dembélé, který do Barcelony přestoupil v roce 2017 z Dortmundu za 105 milionů eur, ovšem neustále laboruje se zraněními, ke kterým přidejme i ne zrovna ukázkovou morálku.

Vícero fanoušků zřejmě nepotěší ani zařazení Antoina Griezmanna, či Nélsona Semeda, kteří nepodávají optimální výkony.

Na prodej tak jsou hráči jako Alba, Piqué, Busquets, Rakitić, Vidal i Luis Suarez. Je otazné, zda se Barceloně skutečně podaří dotáhnout tak rozsáhlé změny až do úplného konce.

Gabriela Průšová / dailypost.ng

Nejnovější články