Zpět na » Primera Division » Ødegaard ukončil hostování a vrací se do Realu Madrid

Ødegaard ukončil hostování a vrací se do Realu Madrid

Ødegaard ukončil hostování a vrací se do Realu Madrid © deportes.cienradios.com -

0

Líbilo se

15.08. - Martin Odegaard bude v následujcí sezóně členem prvního týmu Realu Madrid. Nor přišel do San Sebastianu loni v létě poté, co strávil dva roky na hostování v Nizozemsku. V baskickém klubu ukázal obrovskou kvalitu a to, že si zaslouží šanci i před náročným publikem na Bernabéu.

Norský záložník měl původně hostovat v Realu Sociedad dvě sezóny, Real Madrid se však rozhodl 21letého fotbalistu stáhnout zpět už po polovině této doby.

Podle médií jde o přání trenéra Zidana, jenž je připraven dát mladému hráči šanci, kterou si vysloužil za výtečné výkony v uplynulé sezóně.

Samotný Ødegaard se už s baskickým celkem rozloučil: „Chci vám poděkovat za nezapomenutelný rok. Prožil jsem krásné chvíle a nikdy nezapomenu na podporu, které se mi dostávalo. Cítil jsem se jako jeden z odchovanců klubu. Nyní přišel čas se rozloučit, ale navždy budu fanouškem Txuri-urdin.“

„Je těžké za tak krátkou dobu zanechat svou stopu, ale Martinu Ødegaardovi se to podařilo. Nyní od nás tento záložník odchází, ale nikdy nezapomeneme na to, že jsme si s ním mohli užívat tuto fantastickou sezónu. Jeho role, jeho fotbal, jeho charakter, jeho úsilí a jeho skromnost způsobil, že na Martina naše rodina nikdy nezapomene. Moc ti děkujeme a přejeme ti jen to nejlepší do budoucna," napsal Real Sociedad na svých oficiálních webových stránkách.

Gabriela Průšová / goal.com

Nejnovější články