Zpět na » Primera Division » Real Madrid má nabízet dva své hráče za Paula Dybalu

Primera Division - Real Madrid má nabízet dva své hráče za Paula Dybalu

Real Madrid má nabízet dva své hráče za Paula Dybalu © beinsports.com - Paulo Dybala

1

Líbilo se

11.08. - Real Madrid měl kontaktovat Juventus a snaží se od něj získat Paula Dybalu. Bílý balet chce před novou sezónou mocně posilovat, neboť je nespokojený s vypadnutím z Ligu mistrů s Manchesterem City. Přestože získal titul La Ligy, chce být příští rok ještě lepší a dominantnější.

Španělský gigant se v poslední době spoléhal na góly Karima Benzemy a kapitána Sergia Ramose (hodně z nich byly penalty), ale potřeboval by nějakého dalšího střelce. A tím by se mohl stát právě Dybala, jehož cenovka se pohybuje kolem 100 milionů eur.

To samozřejmě přijde Bílému baletu hodně, takže se snaží dojednat výměnu za dva své hráče prvního týmu. Zmíněnými borci by měli být Toni Kroos a Isco.

Stará dáma ale bohužel pro Real nemá moc chuť své nejlepší fotbalisty pouštět. Juventus by chtěl však také posílit a na to jsou třeba extra peníze. Bude záležet i na tom, jak dopadne situace kolem Cristiana Ronalda, který klubuvou pokladnu finančně hodně zatěžuje.

V poslední řadě je také brát v úvahu to, že Juve má nového manažera v podobě Andrea Pirla. Ten si bude chtít mužstvo postavit podle sebe a už má určitě v hlavě hráče, které by rád využíval.

Necháme se tedy překvapit, jak situace kolem malého šikovného Argentince dopadne a zda se přesun na San Bernabeu uskuteční.

Michal Stix / metro.co.uk

Nejnovější články