Zpět na » Primera Division » Kteří hráči Barcelony se zamlouvají Interu jako součást operace Lautara Martíneze?

Primera Division - Kteří hráči Barcelony se zamlouvají Interu jako součást operace Lautara Martíneze?

Kteří hráči Barcelony se zamlouvají Interu jako součást operace Lautara Martíneze? © FotbalPortal.cz - Kdo půjde opačným směrem než Lautaro Martínez?

2

Líbilo se

18.04. - Až všechno kolem koronaviru jednou definitivně skončí, bude asi všechno úplně jinak. A fotbal nebude výjimkou. Tedy ani přestupy. Kluby stižené finanční krizí spojenou s pandemií nákazy COVID-19 asi každé euro dvakrát obrátí, než ho investují do případných posil, ceny fotbalistů se vrátí řekněme do normálu.

A je spousta expertů, kteří předpovídají stav, kdy kluby kromě nákupů budou čím dál tím víc využívat možnosti výměn, trejdů, známých spíše z amerických lig hokeje, basketbalu, či fotbalu. Jednoduše kus za kus, případně s příslušným doplatkem, pokud by kvalita fotbalistů nebyla úplně v rovnováze. Takový scénář by mohl přijít na řadu už během letního přestupního okna, kdy se očekává obchodování na trase (Inter) Milán - Barcelona. Katalánci mají zájem o útočníka Lautara Martíneze, ale při vyslovení částky 111 milionů eur na kterou odkazuje vedení klubu ze San Sira (výkupní klauzule), jim vyskakuje vyrážka.

Proto azulgranas hledají způsoby, jak zlomit nepřístupný postoj Interu a navrhují hráčskou kompenzaci. Jenže nerazzurri požadují hvězdného Antoineho Griezmanna, kterého ale Barca údajně pustit nechce.

Nyní ale list Gazzetta dello Sport informuje o tom, že Interu se líbí i další hráči z kádru trenéra Setiéna. A překvapivě tentokrát nejde o Artura Vidala, ale o jeho brazilského skorojmenovce Arthura Mela. 23letý fotbalista přišel do Barcy z Gremia před dvěma roky, ale zatím nenaplnil očekávání do něj vložená. Inter v něm ale vidí ideálního technicky i takticky vyspělého fotbalistu, který by mohl tým posunout dál.

Barcelona ovšem hráče považuje za neprodejného. Sám Arthur nikdy neuvažoval nad tím, že by měl z Camp Nou odcházet. Nedávno dokonce na Twitteru zveřejnil fotku, na níž fanouškům ukázal, že volno v karanténě mimo jiné využívá ke studiu katalánštiny.

V Itálii dále spekulují o tom, že dalším možným fotbalistou, jenž by mohl zasáhnout do přestupu Lautara Martíneze, je pravý obránce Nelson Semedo. Stejně tak jeho spoluhráč, který má svoje místo na levé straně hřiště Júnior Firpo. To jsou ale domněnky novinářů a důvěryhodné zdroje tvrdí, že podobné alternativy nejsou z hlavy trenéra Conteho.

Mnohem reálněji vypadá možnost získat dva hráče, kteří sice jsou spojeni s Barcelonou, ale v jejím týmu momentálně nejsou. Jde o záložníka Carlese Aleñu, jenž hostuje v Betisu Sevilla a levého obránce či záložníka Marca Cucurellu, jenž je zapůjčen do Getafe, které ale na něj má přestupovou opci ve výši 6 milionů eur. Pokud by ho ale Azulones prodali dál, náleží Barce podle smlouvy 40 procent z přestupové částky.

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
balmain - 18.04. Odpovědět

proč nechce inter Dembeleho? ten přece podle některých fanoušků barcelony měl mít touhle dobou už zlatej míč...a podle jeho hodnoty by měl ještě inter něco doplatit Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

balmain

Přestupová politika Barcelony je za mě jedna z nejhorších...pravidelně si nechají odcházet mladé hráče z La masie a za Lautara by chtěli dávat Semeda a Arthura? Za mě blbost, v úvahu připadá třeba Vidal a nad Griezmannem bych ještě hůl nelámal

Tomguncz9
Forte02 - 18.04. Odpovědět

Tak jedině Messi Smajlík 3

Forte02
Reklama
Reklama
Nejnovější články