Zpět na » Primera Division » Lautaro by si polepšil. Kolik mu nabízí Barcelona v připravované smlouvě?

Primera Division - Lautaro by si polepšil. Kolik mu nabízí Barcelona v připravované smlouvě?

Lautaro by si polepšil. Kolik mu nabízí Barcelona v připravované smlouvě? © okdiario.com - Lautaro Martínez

0

Líbilo se

01.04. - Lautaro Martínez je v tuto chvíli asi přestupovým cílem číslo jedna, o který se bude v létě ucházet španělský mistr z Barcelony. Strategická posila k jejíž angažování chce klub se sídlem na Camp Nou přistoupit i přesto, že současná krize, způsobena pandemií koronaviru, přinutí klub více utáhnout opasek.

Ačkoliv se nedávno bývalý útočník Barcelony Rivaldo vyjadřoval k možnosti angažovat útočníka Interu Milán spíše skepticky, vzhledem k jeho chabým zkušenostem a preferoval příchod Neymara, vedení azulgranas má na celou věc jiný názor. Ačkoliv je Lautarovi teprve 22 let, vidí v něm potenciál, který může už teď uplatnit ve prospěch týmu a který by se mohl postupem času ještě rozvíjet.

Jenže o argentinského forvarda se nezajímá sama. Krouží kolem něj hned několik nápadníků. Spekuluje se o Realu Madrid, který má ale zaplněny místa pro hráče ze zemí mimo EU, ve hře je údajně Manchester City, ozývá se prý i Paris St. Germain.

Lautaro se přesto kloní k Barceloně. Faktor Messi je velmi silný, nicméně jen tento fakt úspěch přestupové operace nezaručí. Musí ho nalákat i na slušný plat, aby nakonec přeci jen nekývnul konkurenci.

Proto už pro hráče přichystala podmínky smlouvy. Italský deník Tuttosport zjistil její podrobnosti. Kontrakt by měl délku pěti let, tedy do 30. června 2025 s možností dalších dvou opčních let. Lautaro by si vydělal 7 milionů eur ročně čistého.

Aktuálně má fotbalista smlouvu s Interem Milán do roku 2023 a bere zhruba 2 miliony eur za rok. Inter už mu předložil nabídku na její vylepšení, podle níž by nově pobíral čtyři miliony eur a k tomu ještě bonusy. A z ní by vedení rádo vygumovalo výkupní klauzuli 111 milionů eur, platnou pro období od 1. do 15. července.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Možná tak za 60-70 mega dobrej fotbalista, jinak ne. Ale určitě bych bral mnohem víc Wernera, který je mnohem více prověřený.

Messi777
Související odkazy
Nejnovější články