Zpět na » Primera Division » Veterán z madridské kabiny je nespokojený se Zidanem. Není ke mně spravedlivý

Primera Division - Veterán z madridské kabiny je nespokojený se Zidanem. Není ke mně spravedlivý

Veterán z madridské kabiny je nespokojený se Zidanem. Není ke mně spravedlivý © sportyou.com - Marcelo se Zidanem

2

Líbilo se

11.02. - Bylo by asi bláhové se domnívat, že když Real Madrid povede tabulku španělské ligy a výsledkově se mu dařit tak, jako už dlouho ne, budou všichni členové v kádru spokojení. Teoreticky by to tak mělo být, ale vždycky se najdou ti, kteří by si představovali svoji roli v týmu odlišnou.

Řeč je v tomto případě o brazilském obránci Marcelovi, veteránovi madridské kabiny, který za mančaft ze Santiaga Bernabéua válí už neuvěřitelných 13 let. Dlouhou dobu se řadil mezi top levé obránce světa a také letošní sezónu začal v základu trenéra Zidana.

Jenže poslední dobou postupně ubývají jeho minuty na trávníku. Francouzský kouč si v létě přivedl z Lyonu posilu za téměř 50 milionů eur a ta po počátečních rozpacích, které byly ovlivněny i zraněními, začíná ukazovat svůj potenciál. Pokud by si měl Zizou vybrat v tuto chvíli levého obránce pro klíčový mač, pak už by zřejmě ukázal na Ferlanda Mendyho. Marcelovi by zůstalo pouze místo na střídačce.

Roky se nedají zastavit a pokud v minulosti Marcelo kompenzoval své nedostatky směrem dozadu brilantní ofenzivní stránkou, teď už se takovou předností pochlubit nemůže.

Se svojí situací pochopitelně příliš spokojený není. A rozhodnutí Zidana chápe. To ostatně potvrdil v televizním pořadu Chiringuito ředitel internetového deníku OK Diario Eduardo Inda, který pravidelně, každý týden, přináší nějaké ty drby z madridské kabiny.

„Marcelo je pořádně naštvaný na Zidana. Nestěžuje si ale na to, že ho posadil na lavičku náhradníků, ale kvůli tomu, že cítí určitou křivdu. Podle něj není spravedlivý. Chtěl by být rehabilitovaný, jako například Isco. Nebo podobně jako Benzema nebo Modrić."

Marcelo se domnívá, že na něj míří kritika neoprávněně, jako by mohl za všechno. „Marcelo proto vidí svoji budoucnost v Realu černě. Má už několik měsíců nabídku z PSG a některých klubů anglické Premier League," řekl ještě Inda.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Cikán

vladcevesmiru1
Cornero - 11.02. Odpovědět

typickej Brazilec po třicítce

Cornero
Související odkazy
Nejnovější články