Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Primera Division » Barcelona se v závěru obávala o výsledek, góly zařídil mladíček

Barcelona se v závěru obávala o výsledek, góly zařídil mladíček

Barcelona se v závěru obávala o výsledek, góly zařídil mladíček © standard.co.uk - Fati se raduje s gólu

0

Líbilo se

02.02. - REVIEW Favorizovaná Barcelona v posledním zápase 22. kola zdolala na stadionu Camp Nou Levante 2:1, ale tříbodový zisk je asi tak to jediné pozitivní, co příznivcům azulgranas zápas nabídl. Katalánci totiž ve druhé půli polevili, Levante mělo několik velmi dobrých šancí, ale branku dalo pozdě, až v nastaveném čase.

Barcelona 2:1 Levante

Góly: 30. a 32. Ansu Fati - 90+2. Rochina

FC Barcelona: Ter Stegen - N. Semedo, Piqué, Lenglet, Alba - Rakitić, Busquets, F. de Jong (80. Arthur) - Messi, Griezmann (71. Roberto), Fati (87. Puig).

Levante: Aitor Fernández - Miramón, Vezo, Postigo, Toňo - Rochina, N. Vukčević (80. Bardhi), Melero (59. Hernani), Campaña - Martí, Morales (60. B. Mayoral).

Barcelona získala povinné tři body, vyhrála nad Levante 2:1, nicméně její hra má k dokonalosti pořád ještě daleko. Dlouho se na Camp Nou hledala, optickou převahu vyjádřila jen slabými střeleckými pokusy Messiho a Griezmanna, jehož šajtle na zadní tyč jen těsně minula tyč Aitorovy branky.

Nicméně stačily dvě minuty, aby Barca vedla o dvě branky. Obě trefy zařídil sedmnáctiletý mladíček Ansu Fati, kterého do střeleckých pozic pokaždé vyslal Messi.

Nejprve ve 30. minutě narýsoval skvělou kolmici na talentovaného borce do sóla, který si poradil střelou mezi nohy gólmana Levante. Dvě minuty nato mu pro změnu přťukl míč do strany a Fati Aitora znovu znectil jeslemi - 2:0. V tu chvíli namlsaná Barca šla za dalšími góly a blízko byl Semedo, který ale svoji krásnou individuální akci zakončil střelou do břevna.

Také první šance ve druhé půli patřila Barceloně. Střelu Messiho z 50. minuty musel dokonce hostující obránce vykopávat z brankové čáry. Jenže pak jakoby Barca ubrala na aktivitě, Levante přidalo. Barcelona bez míče na noze začala znovu odkrývat své slabiny. Bránění ji dělalo problémy a Levante si začalo vytvářet šance. V 53. minutě pronikl Morales ke střele, Ter Stegen ji vyrazil k Rochinovi, který trestuhodně minul branku. Hned vzápětí chytil domácí gólman střelu Melerovi.

A výčet příležitostí Levante by mohl pokračovat dál. 66. minuta dobrá střela Hernaniho, kterou Ter Stegen vyrazil nad břevno, v 82. minutě hasil střelu Bardiho. V 87. se mohl chytat za hlavu Roger, který po ztrátě domácího týmu v rozehrávce přestřelil branku.

Až v 92. minutě se z dálky prosadil Rochina, jehož střelu ještě před Ter Stegenem zřejmě tečoval jeden hráč Levante. Ovšem korekce výsledku už přišla pro hosty až moc pozdě.


Další výsledky 22. kola
Real Madrid - Atlético Madrid 1:0 (56. Benzema)
Leganés - Real Sociedad 2:1 (49. Omeruo, 90+4. Óscar Rodríguez - 20. Isak)
Eibar - Betis 1:1 (15. Orellana z penalty - 7. Fekir)
Athletic Bilbao - Getafe 0:2 (36. Damián, 50. Mata z penalty)
Sevilla - Alavés 1:1 (78. Ocampos - 71. Joselu)
Villarreal - Osasuna 3:1 (45. Alcácer, 54. Peňa, 59. Cazorla z penalty - 48. Aridane)

Granada - Espanyol 2:1 (38. Machís, 46. C. Fernández - 27. Raúl de Tomás)
Mallorca - Valladolid 0:1 (55. Ünal)
Valencia - Celta 1:0 (77. Soler)

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Nejnovější články