Zpět na » Primera Division » Na Messiho se pořádá hon. Kam by mohla hvězda Barcelony zamířit? Kdo má největší šance?

Primera Division - Na Messiho se pořádá hon. Kam by mohla hvězda Barcelony zamířit? Kdo má největší šance?

Na Messiho se pořádá hon. Kam by mohla hvězda Barcelony zamířit? Kdo má největší šance? © as.com - Lionel Messi

0

Líbilo se

07.02. - NEPŘEHLÉDNĚTE Události posledních dní mohou mít velký vliv na to, že Lionel Messi po skončení sezóny opustí barcelonské angažmá a další rekordní zápisy bude vytvářet v dresu jiného klubu. Některé sázkové kanceláře už vypisují kurzy na to, který mančaft šestinásobného držitele Zlatého míče přetáhne do svých řad. Jaká je momentální situace, kterému klubu se dávají největší šance?

Lionel Messi na odchodu z Barcelony. Toto téma tu není poprvé. Podobné, zdánlivě sci-fi příběhy, se řešily už několikrát. Ovšem teď je situace velmi vážná. Messi není v Barceloně poslední dobou úplně spokojený. Ostře se ohradil proti vedení, v tréninku měl mít konflikt s Ter Stegenem, vedení nereflektovalo na jeho přání přivést Neymara, celkově mužstvo oslabuje...

Messi má smlouvu do roku 2021, nicméně obsahuje klauzuli, na jejímž základě může odejít argentinský forvard úplně zadarmo, pokud bude chtít. Messi před pár týdny klidnil fandy, že nemá v úmyslu barcelonský tým opouštět, ale zároveň na druhou stranu uvedl, že Barcelona musí mít stále ty nejvyšší cíle, dobré, konkurenceschopné mužstvo, aby měla na to vyhrávat trofeje. Jenže sportovní projekt jde tak nějak k šípku. V zimě odešli čtyři hráči, nepřišel ani jeden a teď při zraněních Suáreze a Dembélého, je barcelonskému útoku úzko. Tohla asi Messi nemyslel, když vypočítával podmínky svého setrvání.

Vzhledem k tomu, že teoreticky může být v létě k mání zcela zadarmo, se okamžitě vyrojily spekulace, do kterého že klubu by mohl zamířit.

Toto jsou kurzy sázkové kanceláře Ladbrokes na to, kde bude hrát Messi v příští sezóně

Na první místě by podle všeho měl být Manchester City. Finanční možnosti mu nebrání uhradit Messiho plat, navíc v managementu pracují exbarcelonští Ferran Soriano s Txiki Begiristainem, mužstvo vede Pep Guardiola a v útoku jeho kamarád Sergi Agüero.

Přední pozice v boji o barcelonskou hvězdu zaujímá také Paris St. Germain, klub, který se roky marně snaží vybojovat tým, jenž by byl schopen získat trofej z Ligy mistrů. A ani PSG nemá problém hradit Messiho gáži.

Do hry se údajně chce zapojit i druhý klub z Manchesteru, United, spekulace mluví i o případném zájmu Juventusu, kde by mohlo dojít na pikantní spojení Messiho s odvěkým rivalem Cristianem Ronaldem. Ve hře jsou dále i Inter Milán, Bayern Mnichov či Liverpool, sázkové kanceláře do nabídky zahrnuly i konkurenční Real Madrid.

Kde bude podle vás Messi hrát příští sezónu?

Kde bude hrát Messi v příští sezóně?
Manchester City
PSG
Inter Milán
Bayern Mnichov
Manchester United
Juventus
Liverpool
Real Madrid
Chelsea
Barcelona

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 07.02. Odpovědět

Nepůjde nikam.

Kuzma

Nestane se to, Messi zůstane v Barce, ale čistě hypoteticky, kdyby šel do Juve, tak se vůbec zlobit nebudu protože vidět jeho a Ronalda v jednom týmu by bylo neuvěřitelný, v Bayernu by se mi taky líbil, Lewa Messi...z toho mám vlhký sny Smajlík 3

Tomguncz9

Souhlas :)

Rudejdablik

Co by dělal v Juve? Naprosto nereálné a ani to moc smysl nedává. V Bayernu by se mi líbil a myslím si, že by mu jeho styl seděl. Jinak pokud někam, tam max. City a ani to není moc reálné, za mě se kolem toho dělá zbytečný humbuk a zůstane v Barce.

Bolomsson85

V Juve by se mě čictě líbil jen kvůli Ronaldovi,. jinak jsem o tom vůbec takhle neuvažoval a vím, že jestli někam náhodu půjde (jakože se to stejně nestane) tak asi do City

Tomguncz9
Forte02 - 08.02. Odpovědět

Asi by hrál fotbal v Juve stejně jako všude jinde Smajlík 2

Forte02

Neměl by psát pan Preisler radši žánry scifi, fantasy nebo pohádky vzhledem k většině jeho článků které vyjdou na těchto stránkách?
Smajlík 2

MESSIFCB
Panyny - 07.02. Odpovědět

Neodstartovali tu kauzu sami hráči, tím že si někteří stěžovali na Setiénovi tvrdé tréninky u vedení a až potom přišlo vyjádření Abidala? Nepřijde vám divný, že problémy s kabinou měl už i Enrique a Valverde? Nebude chyba i v Davis Cupech, narozeninových oslavách a dalších záležitostech a nejenom v trenérech a vedení?

Panyny

no tenhle článek je dobrá sračka a to vote, že by mohl jít do Realu...přestat hulit lidi!

Messi777
COKO - 07.02. Odpovědět

Zůstane. Není typ, který by si rád zvykal na nové místo a zvlášť po jeho vyjádření o manželce a dětech je větší šance, že bude hrát za Espanyol, než že opustí Barcelonu.

COKO

Je mizivá, ale šance, že by šel do Realu, tam je. Být Perézem, zkusim to Smajlík 2

NoIscoNoDisco
cukr - 07.02. Odpovědět

Ty voe, to je zas blábol

cukr

Zkusí s United novou výzvu ,vyhrát UEFU

AVSuvorov

EL* če

AVSuvorov
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články