Zpět na » Primera Division » Beckham si chce odvést do MLS hvězdu Realu Madrid

Primera Division - Beckham si chce odvést do MLS hvězdu Realu Madrid

Beckham si chce odvést do MLS hvězdu Realu Madrid © express.co.uk - David Beckham

1

Líbilo se

12.11. - V neděli skončila letošní sezóna americké MLS. Titul získalo Seattle Sounders, které ve finále zdolalo Toronto. Do ročníku nového už zasáhne i nový klub Inter Miami s majitelem Davidem Beckhamem. A ten chce hned od počátku vystavět ambiciózní projekt. Ne náhodou už zkoušel nalákat několik hvězd světového formátu, mezi nimi i fotbalistu Realu Madrid.

David Beckham, sám bývalý hráč Bílého baletu, chce mít pořádně vyšperkovaný celek, aby nalákal nové fanoušky a hned od začátku svého působení v MLS nabral vítězný kurz. V minulých dnech se spekulovalo o možném přestupu uruguayského útočníka Barcelony Luise Suáreze, nyní je tématem číslo jedna Luka Modrić.

Držitel Zlatého míče z minulého roku rozhodně neprožívá ideální fotbalové období a teoreticky už pro trenéra Zidana není tím nepostradatelným hráčem, jako ještě v předchozích sezónách býval. Mohou za to ale i častá zranění chorvatského fotbalisty.

Proto se mluví o tom, že by Modrić mohl z klubu odejít. Smlouva mu navíc končí v červnu a kolem jejího prodloužení je zatím ticho po pěšině...

Kam by mohl zamířit naznačil šéfredaktor OK Diario Eduardo Inda. „Snažil se ho přesvědčit David Beckham, jeden z majitelů Interu Miami. Chce ho získat do nového klubu, kde by odehrál poslední roky své kariéry," uvedl.

„MLS startuje v březnu a nevypadá pravděpodobné, že by Modrić v tu dobu byl již hráčem Interu Miami. Beckham s hráčem počítá spíše až od léta," píše OK Diario.

Shodou okolností o fotbalistu, kterému je už 34 roků, se zajímal další Inter, ten milánský. Ten kromě Modriće sondoval také situaci u dvou barcelonských fotbalistů - Ivana Rakitiće a Artura Vidala. Kde nakonec od příští sezóny bude hrát Modrić? V Realu už to asi nebude.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Baty - 13.11. Odpovědět

At zkusi jeste Italii a pak teprv do ameru

Baty
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články