Zpět na » Primera Division » Změna postoje. Bale chce v létě opustit Real Madrid

Primera Division - Změna postoje. Bale chce v létě opustit Real Madrid

Změna postoje. Bale chce v létě opustit Real Madrid © dailymail.co.uk - Gareth Bale

0

Líbilo se

08.10. - Už toho má asi dost. Ačkoliv se Gareth Bale celou dobu všemožně bránil možnosti odchodu z Realu Madrid, nyní svůj postoj zřejmě přehodnotil. Velšský útočník chce podle deníku AS v létě stadion Santiaga Bernabéua opustit. To nikdy předtím nechtěl.

Zidane ho chtěl pryč z týmu. Ačkoliv neuvedl konkrétní důvod, přál si odchod Balea, s nímž nedokázal najít společnou řeč. Obrazně a možná i doslova, vzhledem k mizerné jazykové vybavenosti velšského forvarda.

Agent Jonathan Barnett mu začal hledat nové angažmá, jenže to zaprvé nebylo jednoduché vzhledem k platu, který Gareth má v Realu a také z toho důvodu, že Bale chtěl stůj co stůj v Madridu zůstat. Už byl sice na spadnutí jeho transfer do čínského klubu Jiangsu Suning - grátis, bez odstupného pro Bílý balet. Ale nakonec vedení couvlo, neboť se mělo za to, že jiný čínský klub je ochoten zaplatit za přestup Jamese. Což nakonec sice pravda nebyla, ale přestup Balea už byl skartován.

Do nové sezóny Bale vstupoval z cejchem nechtěného hráče, ale i vzhledem k marodce se nakonec stal nepostradatelným. A dařilo se mu.

„V momentě, kdy začal vyčnívat, kdy věděl, že čím víc bude hrát, jeho forma se ještě víc ustálí, přišel zápas proti Bruggám a Zidane ho nenapsal ani do nominace k zápasu," uvedl Guillem Balagué pro deník AS.

„Nikdo nevěděl proč. Bale byl v pořádku. Nic mu nebylo. Necítil se unavený, nepotřeboval načerpat nové síly. Nedostal žádné vysvětlení. To není nejvhodnější způsob, jak dostat to nejlepší z hráče, který potřebuje cítit důvěru," pokračoval Balagué.

„Na rozdíl od ostatních let už Bale necítí ani podporu z klubu. Hrál v posledních zápasech dobře. Sám cítí, že podává dobré výkony a že si nezaslouží jednání, které se mu dostává. Bale byl naštvaný, když nebyl nominován k zápasu proti Bruggám. Už má dost takového jednání. Poprvé od roku 2013 chce klub opustit."


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 09.10. Odpovědět

chtěl bych vidět ten xicht ,až Preisler zjistí že Messi odchází ze španělska.. Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 13 Smajlík 13 Smajlík 13 Smajlík 13

Wazz

A změní se to ještě 10x...

Tomguncz9

minimálně ;-)

Messi777
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články