Zpět na » Primera Division » V Realu jsem si to neužíval, udělal jsem dobře, komentuje Ceballos přesun do Arsenalu

Primera Division - V Realu jsem si to neužíval, udělal jsem dobře, komentuje Ceballos přesun do Arsenalu

V Realu jsem si to neužíval, udělal jsem dobře, komentuje Ceballos přesun do Arsenalu © thesun.co.uk - Dani Ceballos

0

Líbilo se

09.10. - V létě se rozhodl Dani Ceballos odejít z Realu Madrid. Trenér Zidane nedával talentovanému fotbalistovi potřebný herní prostor a odchod z klubu byl nejschůdnějším a nejlogičtějším řešením. Zvolil Arsenal. A s odstupem času může říct, že toto rozhodnutí bylo nejlepší, jaké mohl udělat. Je spokojený. Konečně si fotbal užívá.

Dani Ceballos přicházel před dvěma roky do madridského Realu jako nejlepší hráč EURO hráčů kategorie do 21 let a velký příslib. Možná s výhledem do budoucnosti, ale nebylo málo těch, kteří od něj očekávali jeho prosazení do týmu hned od začátku angažmá.

Jenže věci nešly tak, jak si Dani představoval. Když se jeho druhořadá role opakovala i v uplynulé sezóně, rozhodl se jednat. Jít někam, kde bude pravidelně hrát.

Byť se nejvíce spekulovalo o italské lize (AC Milán), volba nakonec padla na Arsenal. A Ceballos si navíc vymínil, že nechce definitivně zpřetrhat pouta s Bílým baletem, trval na hostování. Věřil, že se může ještě na Bernabéu prosadit.

Jestli k tomu ale dojde není vůbec jisté. V Arsenalu se mu líbí. Cítí se důležitý.

Měl jsem od začátku v hlavně jasnou předsatvu. Odejít, hrát, užívat si fotbal, protože v předchozích dvou letech jsem si to v Madridu neužíval. Přestup do Arsenalu byl správný krok," pochvaluje si své rozhodnutí.

Věděl jsem jak důležitý bude tento rok. Už předtím, když jsem nedostával prostor, neměl jsem šanci jet na mistrovství světa. Tato sezóna je důležitá, protože se hraje EURO. To je můj cíl."

Ceballos cítí, že mu přestup do Arsenalu pomohl i v dalších aspektech jeho fotbalové kariéry. Kdo sleduje Premier League, vidí, že je odlišná, víc fyzická. Pro mě je to dobrá soutěž, protože právě moje fyzička se tady může zlepšit. Zatím máme za sebou deset kol, trenér mi hodně věří a důvěra je pro mě to nejdůležitější. Chci se revanšovat na trávníku dobrými výkony."

Španělský fotbalista rozhodně svého kroku nelituje, byť má současný Real problémy se záložníky a možná by potřebný prostor dostával. Určitě nelituji. Vím, že mají letos hodně zraněných, ale nemrzí mě to. Jsem v Arsenalu šťastný. Teď jsem tam, kde chci být."


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Danny, ja jako fanousek Gunners tu u nas ti strasne preju, a doufam ze po sezone to nebude jen navrat z hostovani a konecna, zpet do v Realu. Danny musi jit pristi rok na trvaly prestup do Arsenalu, musi. JE mlady, ikdyby prestopil na 3 roky, dalsich mozna 10 let by mel jeste pred sebou, a vratit se muze vzdy. a Danny je proste podle me ten spravny zaloznik s DNA pro Arsenal. vyhodte Ozila zadarmo, a ten plat nabidnete Ceballosovi!!!

HyperioN
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články