Zpět na » Primera Division » Toni Kroos - podmínka Manchesteru, aby pustil Pogbu do Realu

Toni Kroos - podmínka Manchesteru, aby pustil Pogbu do Realu

Toni Kroos - podmínka Manchesteru, aby pustil Pogbu do Realu © okdiario.com - Paul Pogba a Toni Kroos

2

Líbilo se

11.09. - Real Madrid se nevzdává myšlenky získat do svého týmu záložníka Paula Pogbu. Letos v létě se sice nákladná operace nepodařila uzavřít, nicméně Bílý balet vymýšlí způsoby, jak dovést francouzského fotbalistu na Santiago Bernabéu. United jsou údajně ochotní jednat. A dokonce si stanovili jednu podmínku.

Včera španělská média prezentovala slova prezidenta Realu Madrid Florentina Péreze, který na otázku proč nakonec nepřišel Paul Pogba odpověděl, že pokud klub nechce hráče prodat, těžko s tím něco uděláte,".

Nicméně expert na dění v madridském Realu, šéfredaktor deníku OK Diario Eduardo Inda ve svém tradičním vystoupení ve španělské televizi poznamenal, že francouzský fotbalista by mohl přijít do kabiny královského klubu, dokonce už v lednu.

Pro Zidana zůstává Pogba velkou touhou. Zizou si stojí za svými názory a naléhá na to, aby klub Paula přivedl. V lednu to budou zkoušet znovu, došlo už na první kontakty s United. V rozhovorech mezi zástupci Manchesteru a Realu padalo jediné jméno - Toni Kroos," uvedl Inda.

Manchester United se letos v létě snažil získat Kroose a také on si dal Manchester jako podmínku. Nabízeli za něj 75 milionů eur, to nakonec vyprovokovalo vedení Realu, aby prodloužilo Tonimu smlouvu."

Pogba má s United kontrakt do roku 2021 a příští léto vstoupí do poslední sezóny své smlouvy. V lednu by proto mohl být ideální moment k uskutečnění obchodu.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články