Zpět na » Primera Division » Manchester United o Kroose stál opravdu hodně. Kolik za něj Realu nabízel?

Primera Division - Manchester United o Kroose stál opravdu hodně. Kolik za něj Realu nabízel?

Manchester United o Kroose stál opravdu hodně. Kolik za něj Realu nabízel? © as.com - Toni Kroos

4

Líbilo se

08.09. - Toni Kroos je pro trenéra Realu Madrid nepostradatelným fotbalistou. Ačkoliv minulá sezóna nebyla úplně tou nejlepší pro německého reprezentanta, přesto se dočkal prodloužení smlouvy až do roku 2023. To možná úzce souviselo se zájmem Manchesteru United.

Jak už bylo uvedeno výše, Toni Kroos se v minulé sezóně svezl se špatným ročníkem celého mužstva. Nehrál dobře, zůstal dlužen pověsti, kterou si v bílém dresu vydobyl. Často býval podroben tvrdé kritice od různých expertů. Například někdejší trenér Los Blancos a Kroosův krajan Bernd Schuster ho neváhal přirovnat k dieselovému motoru, který se rozbíhá pomalu.

Nicméně současný kouč Zinedine Zidane ho považuje za nepostradatelného hráče. Bez něj si složení záložní řady nedovede představit. Nedovedl v minulé sezóně a platí to i v tomto ročníku. Zejména když Santiago Bernabéu opustili dva středopolaři Dani Ceballos a Marcos Llorente. Nastoupil do všech tří utkání La Ligy v základu a pouze v tom druhém, proti Valladolidu, střídal 17 minut před koncem.

A klubový management smýšlí podobně. Na jaře s německým fotbalistou podepsal nový kontrakt až do roku 2023. A ačkoliv proces a jednání o novém závazku byl v běhu delší dobu, podpis zcela jistě uspíšil velký zájem Manchesteru United.

Podle OK Diario byli Rudí Ďáblové za Toniho Kroose ochotni zaplatit 75 milionů eur. To je trojnásobek jeho ceny, kterou Real Madrid zaplatil v roce 2014 po mistrovství světa v Brazílii Bayernu Mnichov.

Real Madrid ale zásadně odmítl fotbalistu, kterému v lednu bude 30 let, pustit ze svého mužstva.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Danza - 10.09. Odpovědět

Třeba Krmenčík by United neodmítl, měly by jste koukat po hráčích, který nejsou tak vybíravý.

Danza
Kuzma - 08.09. Odpovědět

To je už krize. Musíme si zvyknout, že United byť mají peníze, ne pokaždé se podaří koupit toho koho chceme. Ta doba je už bohužel dávno pryč. Momentálně jsme asi na úrovni Arsenalu, jen s tím rozdílem, že dáváme větší platy. Smajlík 11 Smajlík 11 Smajlík 11
Nezbývá než věřit, že nám ještě letos Pogba pomůže k TOP 4 a během léta za něj získáme slušnou náhradu a další top posily. Ale zatím výsledky tomu nenasvědčují … Smajlík 11

Kuzma
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články