Zpět na » Primera Division » Zvrat v jednání. Bale ruší přestup. Z Číny nakonec nebude nic

Zvrat v jednání. Bale ruší přestup. Z Číny nakonec nebude nic

Zvrat v jednání. Bale ruší přestup. Z Číny nakonec nebude nic © okdiario.com - Gareth Bale

1

Líbilo se

28.07. - Optimistické předpovědi hovořily o tom, že by se během víkendu mohl dotáhnout do konce přestup útočníka Realu Madrid Garetha Balea do exotické čínské ligy. Tam o něj velmi stál klub Jiangsu Suning, který nabízel hráči lukrativní tříletý kontrakt. Nicméně podle některých britských médií, v čele se seriózními BBC a Sky Sports, se přestup nakonec s velkou pravděpodobností neuskuteční.

Budoucnost Garetha Balea se zdála být podle posledních zpráv vyřešena. Velšský útočník měl z Madridu, kde byl v očích trenéra Zidana nadbytečný, odejít do čínské ligy, kde mu měl agent Jonathan Barnett vyjednat lukrativní angažmá. Ve Španělsku se mělo za to, že si na asijském kontinentě přijde na ještě větší obnos, než kolik momentálně pobírá od Bílého baletu. Kolem 22 milionů eur.

Jenže situace nabrala prudký a nečekaný obrat. Dle informací BBC a Sky Sports, které jsou na britských ostrovech považovány za ty serióznější, měla jednání zkrachovat. Podle všeho madridský klub zrušil dohodu na základě požadavku samotného fotbalisty. Jeho rodině se totiž příliš nezamlouvá stěhování do Číny a Bale si proto vzal čas na rozmyšlenou.

Alternativa odchodu do čínské ligy tak zřejmě definitivně padá. Tamní přestupové okno se totiž zavírá už tuto středu. Podle agenta Barnetta je ale o útočníka stále velký zájem i v Evropě. Kromě Tottenhamu se o hráče seriózně ucházel i Bayern Mnichov. A dle expertů deníku Marca by vedení Realu preferovalo angažmá v Evropě, neboť by obdrželo mnohem vyšší odstupné. Dokonce prý Baleovi dalo na vybranou.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Noviny
Nejnovější články