Zpět na » Premier League » Liverpool ulovil nejmladšího hráče historie PL. Zájem o něj měly Barcelona, Real Madrid nebo Lipsko

Premier League - Liverpool ulovil nejmladšího hráče historie PL. Zájem o něj měly Barcelona, Real Madrid nebo Lipsko

Liverpool ulovil nejmladšího hráče historie PL. Zájem o něj měly Barcelona, Real Madrid nebo Lipsko © liverpoolfc.com - Harvey Elliott

1

Líbilo se

28.07. - VIDEO Liverpool oficiálně potvrdil podpis jednoho z nejvyhledávanějších mladíků světového fotbalu, teprve 16letého křídla Harveyho Elliotta. Hráči, který v loňské sezóně debutoval jako historicky nejmladší hráč v Premier League, vypršel v červnu mládežnický kontrakt ve Fulhamu a zájem o něj jevily takové kluby, jako jsou Barcelona, Real Madrid nebo RB Lipsko.

Harvey Elliott na sebe výrazně upozornil v loňské sezóně, kdy nejprve v září debutoval v 15 letech v prvním týmu Fulhamu v zápase Carabao Cupu a v květnu se v utkání proti Wolves ve svých 16 letech a 30 dnech stal nejmladším hráčem, který kdy nastoupil k zápasu Premier League.

Trenér Fulhamu a bývalý skvělý fotbalista Scott Parker, pod jehož vedením Elliott dostal šanci v prvním týmu, označil záložníka za “neuvěřitelný talent“, nicméně Elliott se na Craven Cottage rozhodl nepodepsat seniorskou smlouvu a v červnu jako volný hráč z klubu odešel.

Nyní se reprezentant Anglie do 17 let rozhodl spojit svoji budoucnost s vítězem Ligy mistrů Liverpoolem a měl by se rovnou připojit k prvnímu týmu na tréninkovém táboře v Evianu, kde bude bojovat o místo na soupisce pro příští sezónu.

Kam dál?

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články