Zpět na » Primera Division » Atlético má novou posilu do útoku, Costa je možná na odchodu

Primera Division - Atlético má novou posilu do útoku, Costa je možná na odchodu

Atlético má novou posilu do útoku, Costa je možná na odchodu © FotbalPortal.cz - Ivan Saponjić a Diego Costa

1

Líbilo se

12.07. - Již během dneška, nejpozději v pondělí, by Atlético Madrid mělo přijít o útočníka Griezmanna, kterého si odvede Barcelona po složení výstupní klauzule. V reakci na to přivedlo vedení rojiblancos do útoku další posilu. Je jí mladý chorvatský útočník Ivan Saponjić.

Atlético Madrid přivedlo již šestou letní posilu do kádru pro soutěžní ročník 2019-20. Stal se ji 21letý srbský útočník Ivan Saponjić, za kterého colchoneros zaplatili Benfice Lisabon půl milionu eur. Smlouvu podepíše do roku 2022.

Pro madridský klub by mělo jít spíše o sázku na budoucnost, neboť fotbalista, který mimochodem hrál na nedávném EURO 21 s Jovićem, jenž podepsal Realu Madrid, zatím působil pouze v rezervním týmu lisabonského klubu.

Jeho role v týmu by měla odpovídat zhruba té, kterou doposud zastával Kalinić, který sice má smlouvu až do roku 2021, ale jedná se o jeho konci v klubu. Chorvatský fotbalista nastoupil pouze na 317 ligových minut.

Hlavními ofenzivními esy by se měli stát Morata, Joao Félix a Diego Costa. Ačkoliv v případě posledně jmenovaného to není úplně jisté. O hráče, který se do Atlética vrátil loni v lednu z Chelsea, se totiž vážně zajímá Everton.

Jeho manažer Marco Silva by měl rád v týmu hráče, který budí respekt a to španělský fotbalista s brazilskými kořeny splňuje dokonale. Zatím je problém s cenou, protože Everton rozhodně nenabízí sumu kolem 60 milionů eur, kterou muselo Atlético zaplatit při jeho návratu z Chelsea a za níž by bylo ochotno hráče pustit.

Kolem hráče se ale točí i jiný klub, Wolverhampton Wanderers, na který čeká obnovená premiéra v evropských pohárech zhruba po 40 letech.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
anwarwe - 13.07. Odpovědět

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

anwarwe
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články