Zpět na » Primera Division » Přestup Griezmanna se blíží. Kdy už ho konečně Barcelona koupí a jaké bude mít číslo?

Primera Division - Přestup Griezmanna se blíží. Kdy už ho konečně Barcelona koupí a jaké bude mít číslo?

Přestup Griezmanna se blíží. Kdy už ho konečně Barcelona koupí a jaké bude mít číslo? © antena3.com - Antoine Griezmann

2

Líbilo se

11.07. - Táhne se to déle, než se očekávalo. Druhý červencový týden už se pomalu blíží ke svému konci a Barcelona stále ještě nevykoupila útočníka Antoineho Griezmanna z Atlética Madrid, přestože už jeho klauzule dávno spadla na 120 milionů eur. Nicméně podle deníku Mundo Deportivo je už jeho přestup na spadnutí.

Redaktoři tohoto deníku dokonce odhadují, že by se Griezmann mohl stát hráčem Barcelony už zítra, nejpozději v pondělí. Barcelona přitom do letní přípravy vstoupí v neděli a trenér Valverde by byl zcela jistě spokojený mít největší letní posilu hned na jejím začátku.

Barcelona už ví, že se na klasickém přestupu s Atléticem nedohodne a nyní shání peníze, aby je mohla složit v sídle španělské La Ligy. Možná to stihne už v pátek, přinejhorším v pondělí, neboť o víkendu vedení La Ligy neúřaduje," uvádí Edu Polo.

Jiný zdroj, podrobně mapující situaci v katalánském klubu (sport.es) dokonce tvrdí, že by hráč mohl být už v pondělí představen fanouškům. V ten samý den podepíše i smlouvu do roku 2024 s výstupní klauzulí 300 milionů eur.

Zároveň ale Mundo Deportivo popírá spekulace, že by si barcelonské vedení muselo na celý přestup brát půjčku. Není to pravda, Barcelona má jiné zdroje, než aby si musela půjčovat peníze."

Fanoušky mimo jiné ale zajímá i to, s jakým číslem by Griezmann v Barceloně hrál. Prý chce jenom sedmičku. Ostatně s jiným číslem v La Lize ani nehrál. Čtyři roky v San Sebastiánu a pět let v Atléticu měl vždycky sedmičku. Jen v jedné sezóně (2009-10) v Segunda División nosil číslo 27. Tehdy mu ale bylo osmnáct.

Číslo sedm ale aktuálně "blokuje" Coutinho. Těžko odhadnout, jestli by přepustil své číslo konkurentovi, nebo by se čekalo, jestli náhodou z Barcelony neodejde? Však i Brazilec si na své číslo musel počkat. Původně nosil 14 a volná sedmička, kterou půl roku předtím uvolnil Arda Turan čekala primárně právě na Griezmanna. Až po jeho oznámení, že do Barcy nepůjde, zdědil numero Coutinho.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
anwarwe - 13.07. Odpovědět

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

anwarwe
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články