Zpět na » Primera Division » Zázračný talent je znovu v Realu. Ale zatím jen v tom ze San Sebastiánu. Místo mění i Reguilón

Primera Division - Zázračný talent je znovu v Realu. Ale zatím jen v tom ze San Sebastiánu. Místo mění i Reguilón

Zázračný talent je znovu v Realu. Ale zatím jen v tom ze San Sebastiánu. Místo mění i Reguilón © goal.com - Martin Odegaard

0

Líbilo se

05.07. - Předpovídala se mu zářná budoucnost, když v 17 letech podepisoval smlouvu se slavným Realem Madrid. Nicméně troufalé prognózy se zatím vůbec nenaplnily a Martin Odegaard, norský ofenzivní fotbalista vymetá jedno angažmá za druhým ve snaze znovu se přiblížit svému snu jednou skutečně zářit v dresu Bílého baletu.

Pralo se o něj spousta klubů. Bez přehánění ho naháněly všechny velké kluby celého kontinentu. Ať už z Anglie, Německa, Itálie, nebo skromnějších lig. Nicméně Martina Odegaarda v prosinci roku 2015, krátce po jeho 17. narozeninách nejvíce uhranulo Španělsko. Ne Barcelona, která se o něj samozřejmě také intenzivně zajímala, ale Real Madrid. Ten za něj zaplatil necelé tři miliony eur.

Plánem bylo nechat mladého hráče působit v rezervní Castille. Respektive zapojit ho do tréninků s prvním týmem a zápasy ho nechat hrát za Castillu. Jenže tenhle model brzy přestal fungovat. V béčku nebyl spoluhráči příliš vřele přijat, což si částečně způsobil sám svým povýšeným chováním. Ostatně není divu, když už měl tehdy pobírat plat přes 2 miliony eur ročně. V porovnání s tím, co dostávali spoluhráči v kabině, propastný rozdíl.

Po dvou letech proto odešel hostovat. Nejprve do holandského Heereveenu, pak do Arnhemu. První štace byla dalším trápením a pomalu se zdálo, že Odegaardova hvězda definitivně zhasla. Ovšem v uplynulé sezóně se v Arnhemu konečně probral, v 39 zápasech nasázel 11 gólů a na dalších 12 nahrál a velmi se o něj zajímal Ajax Amsterdam.

Jenže nakonec se Odegaard vrací zpět do Španělska. A do Realu. Ovšem ne toho madridského. Mladý Nor bude rok hostovat v Realu Sociedad San Sebastián. Tedy oficiálně rok, příští léto by totiž mohlo být podle mínění expertů hostování norského fotbalisty ještě o jednu sezónu prodlouženo. Hráčův plat bude komplet hradit Real Sociedad.

Kromě hostování Odegaarda bylo dnes madridským klubem potvrzeno i další hostování jeho hráče. Příští sezónu stráví v Seville levý obránce Sergio Reguilón. Andaluský klub nemá žádnou opci na přestup.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

dobnosunb
COKO - 05.07. Odpovědět

OT: Už ho sleduju strašně dlouho, ale viděli jste debut Karamoka Dembelého ze Celticu? V 16 letech si je tam neskutečně točil.

COKO
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články