Zpět na » Primera Division » Prodali „opilce" Deca s Ronaldinhem, aby chránili Messiho

Primera Division - Prodali „opilce" Deca s Ronaldinhem, aby chránili Messiho

Prodali „opilce © goal.com - Deco s Ronaldinhem

4

Líbilo se

28.06. - Byly to hvězdy, které fanoušky Barcelony zvedaly svými výkony ze sedadel. Nicméně po nástupu trenéra Pepa Guardioly k prvnímu týmu azulgranas v roce 2008 musel jak Deco, tak i Ronaldinho odejít z klubu. Jedním z důvodů byla i záliba v alkoholu, jak prozradil jiný bývalý hráč Barcy Alexander Hleb.

Bývalý hráč Barcelony Alexander Hleb, který se ale na Camp Nou vůbec neprosadil, přestože si jeho příchod z Arsenalu sám trenér Guardiola vyžádal, neváhal v pořadu běloruské televize odhalit detaily ze zákulisí tehdejšího mužstva.

Ronaldinho s Decem přišli na trénink opilí. Víte proč je Barca v roce 2008 prodala? Protože vedení mělo strach, že to bude mít vliv na Messiho. Chtěli ho chránit," prozradil Hleb.

Kuriózní ovšem je, že podobné tvrzení musel mít běloruský fotbalista pouze z doslechu. Nikdy se totiž s Decem ani Ronaldinhem v jednom týmu nesešel. Portugalec s brazilskými kořeny opustil klub v červnu roku 2008, když přestoupil do Chelsea, zatímco legendární Ronaldinho odešel do AC Milán o pár týdnů později v červenci, ještě předtím, než Hleb dorazil z Arsenalu.

Ten ještě prozradil, že ho přestup do Barcelony vlastně ani moc nelákal.

Nechtěl jsem přestoupit do Barcelony. Chtěl jsem zůstat v Arsenalu, nebo jít do Bayernu. Ale můj agent naléhal, že Guardiola opakovaně telefonoval a nakonec jsem přestoupil."

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

goodsusubs

Takovyho hnupa co jen zahrival lavku a chce byt zajimavej urcite bude brat nekdo vazne no..

HahaMadrid
F4BRE - 28.06. Odpovědět

Tak třeba o Decovi jsem to nevěděl, ale u Ronaldinha je to známá věc

F4BRE
cukr - 28.06. Odpovědět

Proč hňupa? Vždyť má pravdu

cukr
COKO - 28.06. Odpovědět

F4BRE: to že Deco chodil pařit společně s Ronaldinhem je už dlouho známá věc, divím se, že to nevíš.

COKO
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články