Zpět na » Primera Division » Konec Neymara v PSG? Šance pro Barcu? Kdo se nepřizpůsobí, půjde, soptil prezident

Konec Neymara v PSG? Šance pro Barcu? Kdo se nepřizpůsobí, půjde, soptil prezident

Konec Neymara v PSG? Šance pro Barcu? Kdo se nepřizpůsobí, půjde, soptil prezident © depor.com - Neymar

2

Líbilo se

17.06. - Šokující vyjádření prezidenta Paris St. Germain ohromilo včera fotbalový svět. Nepřímo totiž naznačil, že pokud se hvězdy v jeho týmu nepodřídí disciplíně, pak se s nimi klub rozloučí. Ačkoliv nemluvil adresně, všichni si jeho slova vztáhli na Neymara. Má tak Barcelona větší šanci získat brazilskou hvězdu?

V Paříží už mají asi dost všeho špatného, co se kolem brazilského útočníka Neymara za poslední měsíce událo. Ať už jde o zranění, za něž samozřejmě nemůže, byť rekonvalescence asi vždy neprobíhala úplně ideálně, sankce za nesportovní chování, předčasné odjezdy do své domoviny bez vědomí trenéra či naposledy obvinění ze znásilnění, z něhož se musí zpovídat před soudem.

Prezident pařížského klubu v rozhovoru pro francouzská média varoval hráče, že hvězdné manýry rozhodně nebude trpět. A kdo se nebude ochoten přizpůsobit, bude mít dveře otevřené.

„Hráči by měli přijmout svou odpovědnost. Nejsou tady kvůli zábavě. A pokud na to mají jiný názor, ukážeme jim dveře. Čau," řekl rozpálený prezident Al Khelaifi. „Nechci už tady žádné hvězdné chování," dodal ještě. Konkrétní jméno sice nevyslovil, ale všichni asi tušili o kom je řeč.Zůstane Neymar v PSG i příští sezónu?

Deník L´Equipe dokonce uvádí, že pokud PSG obdrží super nabídku, Neymara nechá jít.

Přitom Neymar do Paříže přišel teprve před dvěma roky, kdy ho vedení vykoupilo z Barcelony za rekordní sumu 222 milionů eur. Brazilec se chtěl ve francouzské lize vymanit ze stínu Lionela Messiho, ale místo toho jeho cena za toto období klesla podle nedávných výsledků studie laboratoře CIES téměř o 100 milionů eur. Aktuálně je až 17. nejhodnotnějším hráčem světa.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články