Zpět na » Primera Division » Mourinho od příští sezóny převezme Real Madrid, tvrdí bývalý klubový prezident

Mourinho od příští sezóny převezme Real Madrid, tvrdí bývalý klubový prezident

Mourinho od příští sezóny převezme Real Madrid, tvrdí bývalý klubový prezident © dailymail.co.uk - José Mourinho

1

Líbilo se

02.03. - Téma trenérské pozice v Realu Madrid začíná být hodně ožehavé. Bílý balet se pod taktovkou Santiaga Solariho od jeho listopadového nástupu do funkce neodrazil k očekávaným výkonům a po poslední porážce s Barcelonou bylo dokonce ve španělských médiích zpochybňováno jeho pokračování ve funkci.

A do ohně pod rozbublaný kotel událostí posledních dní přidal polínko i bývalý prezident Bílého baletu Ramón Calderón z období let 2006-2009. Madridskému klubu vládl v mezidobí dvou mandátů současného prezidenta Florentina Péreze.

Ten totiž prohlásil, že příštím koučem Realu bude od nové sezóny José Mourinho.

Považujte to za jistotu...Dobře, za jisté se nemůže považovat nic. Už se o to pokoušeli. Prezdient Realu se ho snažil před pár měsíci přivést. Je to jediný trenér, kterého respektuje. Pérez by nejraději chtěl, aby byl trenérem inženýr, který staví dálnice."

Bývalý prezident Realu Ramón Calderón

„Ale protože to není povolené, musí přivést někoho, komu nevěří. Tedy až na Mourinha, u něj je z nějakého důvodu přesvědčen, že nastolí autoritu u hráčů, u novinářů, prostě ve všech oblastech a díky tomu v něj má důvěru," tvrdí Calderón.

Nedá se to říct se stoprocentní jistotou, ale na dveadesát procent jsem si jistý, že tady příští sezónu bude. A jestli přijme nabídku? Věřím, že ano. Není snadné odmítnout Real Madrid. On tu byl spokojený. Měl podporu. Samozřejmě byly i problémy, ale ty měl vlastně všude, kde byl. Ale opakuji, Pérez je prezident, který za ním bude pevně stát."


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články