Zpět na » Primera Division » Ramos se obával debaklu, Marcelo si to na střídačce užíval, Benzema obětí kriminálníků

Primera Division - Ramos se obával debaklu, Marcelo si to na střídačce užíval, Benzema obětí kriminálníků

Ramos se obával debaklu, Marcelo si to na střídačce užíval, Benzema obětí kriminálníků  © FotbalPortal.cz -

3

Líbilo se

28.02. - VIDEO Těžký výsledkový knokaut schytal Real Madrid ve včerejší semifinálové odvetě Copa del Rey od Barcelony. Výsledek 0:3 znamená definitivní konec Bílého baletu v pohárové soutěži. Kapitán Sergio Ramos se navíc musel v průběhu zápasu hodně snažit povzbudit své spoluhráče, aby nedopřáli Barceloně další gólovou radost.

Opravdu to bylo kruté skóre, které může hodně mást. Real Madrid rozhodně nebyl o tolik horší, aby od Barcelony, která vyhrála pohár čtyřikrát za sebou, schytal takový debakl. Možná i podle obrázku z prvního poločasu Real věřil ve své schopnosti a v to, že postup do finále je možný dosáhnout.

Jenže během pár minut druhé půle bylo po nadějích a vrcholem byla třetí trefa Barcelony, kterou z penalty zařídil Luis Suárez. Z penalty, jíž zahrál nefalšovaným vršovickým dloubákem. Zrovna na Bernabéu, užil si to s jistou dávkou provokace, zejména proto, že na Panenku má v tuto chvíli ve Španělsku patent především Sergio Ramos.

Právě Ramos byl zachycen na televizních záběrech, jak musí burcovat své spoluhráče, kteří v tu chvíli byli zcela na dně, aby se sebrali. Jedem, hrajem dál, nebo nám jich nasypou šest," obával se madridský kapitán debaklu.

To brazilský obránce Marcelo do zápasu vůbec nezasáhl. A podle toho, jak zahrál na jeho místě mladý Reguilón, se dá předpokládat, že asi lavičku bude zahřívat i nadále. Každopádně se nezdá, že by mu to až tolik vadilo. Těsně před přestávkou byl dokonce zachycen, jak se náramně baví, když předváděl ekvilibristiku s míčem, za níž by se nemusela stydět žádná hvězda NBA.

Mnohem hůře se musel cítit Karim Benzema. A to nejen během zápasu, v němž se mu v dobré šanci nepodařilo překonat Ter Stegena, ale potom hlavně po utkání. Stal se totiž obětí zlodějů, kteří se vloupali do jeho domu, když byl na zápase. Není to tak dlouho, co podobný neblahý osud stihl i hráče konkurenční Barcelony Kevina Prince Boatenga. Kolik si toho zloději odnesli, zatím známo není.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články