Zpět na » Primera Division » Vidal popudil madridské fanoušky. Kdyby se používalo video, poslední dvě trofeje z Ligy mistrů by Real nevyhrál

Vidal popudil madridské fanoušky. Kdyby se používalo video, poslední dvě trofeje z Ligy mistrů by Real nevyhrál

Vidal popudil madridské fanoušky. Kdyby se používalo video, poslední dvě trofeje z Ligy mistrů by Real nevyhrál © as.com - Arturo Vidal

1

Líbilo se

24.08. - Arturo Vidal je zatím poslední posilou Barcelony. Fotbalista, který je pro někoho symbolem kontroverze či agrese, přišel vyztužit středovou řadu úřadujícího španělského mistra a rozšířit možnosti pro trenéra Ernesta Valverdeho, jenž návratem Paulinha do Číny přišel o středopolaře podobného typu. V rozhovoru pro Mundo Deportivo si ale hned na začátku proti sobě popudil fanoušky Realu.

Chilský záložník se totiž vyjádřil na téma videorozhodčího. Zkratku VAR už mají všichni zažitu pod kůži a také Arturo Vidal si novou technologii pochvaluje. A možná i lituje, že nebyla k mání dříve. Dle jeho názoru by totiž při posuzování sporných situací tímto způsobem, měl jeho bývalý klub mnohem víc trofejí. A naopak narážel na to, že díky chybám rozhodčího se k nim dostal madridský Real.

„Kdyby existoval VAR, vyhráli bychom poslední dva ročníky Ligy mistrů s Bayernem. Real by je určitě nevyhrál,“ uvedl Vidal.

Jak už bylo uvedeno, s Vidalem se táhne fáma konfliktního hráče, což ale sám fotbalista popírá. „Měl jsem dva problémy v Chile, za to jsem se omluvil a uznávám, že jsem přestřelil. Ale konfliktní nejsem. Ti, co mě znají a vidí každý den, dobře ví, že jsem veselý člověk, klidný, rád si užívám s přáteli a rodinou, rád se hodně směji. Je to prostě tak, že i na hřišti je vidět moje osobnost a lidé to pak při prvním problému všechno zveličí,“ říká.

Jeho přestup do Barcelony proběhl celkem rychle a možná ho trochu prozradil i jeho syn na sociálních sítích. „Ano, ano...Můj syn mluvil trochu víc. Je to dítě, zajímá ho všechno, co se děje na sociálních sítích, všechno hodně sleduje. V jednu chvíli jsem ho musel trochu klidnit a snad se z toho poučil. Playstation jsem mu ale nezakázal,“ smál se Vidal.

Před sebe si Vidal postavil následující motivaci. „Chci vyhrát úplně všechno, to je můj cíl. Nejvíc ale toužím po Lize mistrů. Vím, že jí Barcelona vyhrála mnohokrát, ale já ji chci vyhrát také.“

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, mundodeportivo.com

Související odkazy
Nejnovější články