Zpět na » Primera Division » PSG pošle Barceloně velkorysou nabídku na Rakitiće, do požadované výkupní klauzule má ale daleko

PSG pošle Barceloně velkorysou nabídku na Rakitiće, do požadované výkupní klauzule má ale daleko

PSG pošle Barceloně velkorysou nabídku na Rakitiće, do požadované  výkupní klauzule má ale daleko © express.co.uk - Ivan Rakitić

0

Líbilo se

23.08. - Pařížský klub štědře dotovaný šejkem Al-Khelaifim neuvadá ve snaze získat do týmu barcelonského Ivana Rakitiće. Nenechal se odradit ani tím, že předmět jejich zájmu má na září slíbenou novou smlouvu. Ještě před koncem přestupového okna se snaží jednat a zlákat klíčovou součástku katalánského klubu do Parku princů.

Nejprve to měl být Sergio Busquets, ale pak se mlsné oko bohatého francouzského klubu obrátilo směrem na Ivana Rakitiće. Toho vedení Barcelony označilo za neprodejného. Ovšem bálo se toho, že výkupní klauzule chorvatského pracanta je na současné poměry docela nízká a tak připravilo chorvatskému fotbalistovi smlouvu novou, kterou by měl podepsat v září. I s vyšší klauzulí a zřejmě i platem.

Nicméně do té doby, nebo spíše do konce srpna pořád ještě zbývá dost času, aby se PSG pokusilo znovu zaútočit. A podle španělského Sportu se tak co nevidět stane. Na Camp Nou hodlají poslat finální nabídku ve výši 90 milionů eur. Tedy částku, která je dost vzdálena sumě 125 milionů eur figurující ve smlouvě Rakitiće jako uvolňovací. Navíc ještě není pařížský klub ani domluven na podmínkách s hráčem.

Francouzi ale mají jasno, že všechno stojí a padá s tím, aby Rakitić řekl své „ano“. Hráči se z Barcelony nechce, jenže pokud přijde z Paříže slušná nabídka, mohl by Rakitić změnit své rozhodnutí a zatlačit na klub, aby ho prodal.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, sport.es

Související odkazy
Nejnovější články