Zpět na » Primera Division » Barcelona je předběžně domluvena na příchodu Artura Vidala

Barcelona je předběžně domluvena na příchodu Artura Vidala

Barcelona je předběžně domluvena na příchodu Artura Vidala © as.com - Arturo Vidal

2

Líbilo se

02.08. - Ve spojitosti s Barcelonou a jejím potřebným posílením záložní řady se poslední dobou probralo spousta jmen. Naposledy se ale vynořilo jedno, které má velkou pravděpodobnost se stát více než jen pouhou letní bulvární kachnou. Slušnou šanci vyztužit střed pole blaugranas má totiž chilský záložník Bayernu Mnichov Arturo Vidal.

Rozhlasová stanice RAC1 a deník Marca potvrdily, že Arturo Vidal má otevřeny dveře ven z Allianz Areny. Jeho agent tudíž sondoval situaci ve snaze najít mu nové angažmá. Nabídka dokonce dorazila do kanceláří na Camp Nou a azulgranas vůbec nevidí marně tohoto hráče angažovat.

Podle Marcy je dohoda barcelonského klubu s Vidalem na podmínkách smlouvy už hotovou věcí, ovšem nyní bude záležet na tom, jak se spolu dohodnou Bayern a vedení Barcy.

Podle kuloárních informací odchod středopolaře Paulinha, mírně řečeno, vůbec nepotěšil lodivoda Barcelony Ernesta Valverdeho, který po vedení požadoval, aby mu přivedlo fyzicky založeného hráče do této zóny, který dokáže i podpořit ofenzivu týmu. Vidal, byť je mu již 31 let, by tyto charakteristiky zcela splňoval.

Zájem barcelonského klubu potvrdil na svém kanále na YouTube, který má více než 20.000 followerů, i starší syn Vidala Alonso. „Zájem mají Barcelona a Inter," řekl.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, marca.com

Související odkazy
Nejnovější články