Zpět na » Primera Division » Podle Raúla si Zlatý míč zaslouží brankář Casillas

Podle Raúla si Zlatý míč zaslouží brankář Casillas

Podle Raúla si Zlatý míč zaslouží brankář Casillas © as.com - Vzteklý Casillas

0

Líbilo se

14.10. - Španělský fotbalový útočník Raúl González Blanco by nejraději viděl Zlatý míč v rukou svého spoluhráče z Realu Madrid a španělské reprezentace gólmana Ikera Casillase. Prohlásil to v úterním rozhovoru pro rádio Cadena SER.

Kdybych měl já osobně možnost volby, Zlatý míč bych dal Casillasovi. Zlatý míč je velmi důležité individuální ocenění fotbalisty a je snem každého hráče. Je to obrovské uznání a dle mého názoru by si ho za tento rok zasloužilo hned několik Španělů. Nejvíce bych ho ale přál právě Casillasovi,“ uvedl na adresu svého dlouholetého spoluhráče Raúl.

Jednatřicetiletý útočník španělského Realu Madrid však nemluvil jen o svých krajanech a spoluhráčích, ale ocenil i kvality argentinských fotbalistu Sergia Agüera a Lionela Messiho. „Oba dva mám rád, jsou to skvělí hráči a přitom se od sebe tolik liší. Například Kun je pro Atletico Madrid nepostradatelný,“ řekl Raúl.

Madridský rodák rovněž zcela otevřeně reagoval na otázky týkající se jeho věku zdravotní stránky i další kariéry.“To, že se o mně hodně mluví v souvislosti s mým věkem, nijak neřeším. Spíše tomu moc nerozumím. Myslím, že jsem po celém světě uznávaným fotbalistou a jsem hrdý, že hraju fotbal a vždy se ze sebe snažím vydat maximum. Začínal jsem v sedmnácti a myslím, že i mé okolí je na mě pyšné,” uvedl fotbalista.

Rafl naznačil i vizi své budoucí kariéry. „Určitě se budu chtít pohybovat ve fotbalovém světě. Možná se stanu trenérem, možná ne. Momentálně se ale soustředím na to, abych hrál co nejlépe a byl prospěšný jak Realu, tak v reprezentaci,” uzavřel ikona španělského fotbalu.

Kam dál?

v l / Mediafax, Eliška Chlumska

Související odkazy
Nejnovější články