Zpět na » Primera Division » Zatím chci zůstat v Realu, říká Cannavaro

Zatím chci zůstat v Realu, říká Cannavaro

Zatím chci zůstat v Realu, říká Cannavaro © -

0

Líbilo se

13.10. - Obránce italské reprezentace Fabio Cannavaro pro španělské noviny AS prohlásil, že tuto sezonu zůstává v Realu a prozatím o návratu do Neapole nepřemýšlí.

V poslední době se hovoří o tom, že Cannavaro by mohl do svého rodného klubu přijít na začátku příštího léta, kdy mu v červenci končí smlouva.

Italský obránce se netají přáním, že by rád svou kariéru zakončil v Neapoli. I proto se objevily zprávy, že by se mohl při první příležitosti přestěhovat do Itálie.

Ovšem kouč Realu Bernd Schuster a hráč toto tvrzení popírají a říkají, že jeho budoucnost se bude řešit na konci sezony.

"Já bych to poopravil," řekl jednoduše Cannavaro. "Zatím jsem klidný a čekám na to, jak se vyvrbí jednání s klubem po skončení této sezony."

"Všichni vědí, že jsem dychtivý podepsat zde nový kontrakt, Španělsko se mi opouštět nechce, protože se v Madridu cítím společně s rodinou skvěle."

"Mám tady podporu a přál bych si s týmem vyhrát Ligu mistrů. Až poté si mohu sbalit kufry," dodal vynikající obránce.

Prezident italské Neapole Aurelio de Laurentiis si tak na návrat Fabia Cannavara bude muset počkat stejně jako mladší bratr hráče Paolo, který by si také přál, aby se v týmu setkali již příští rok.

Kam dál?

Michal Sitek / FotbalPortal.cz, goal.com

Noviny
Nejnovější články