Zpět na » » Al Hilal vyhrál Saudi Pro League a Neymar se svým potomkem dorazil na oslavy

Al Hilal vyhrál Saudi Pro League a Neymar se svým potomkem dorazil na oslavy

Al Hilal vyhrál Saudi Pro League a Neymar se svým potomkem dorazil na oslavy © twitter.com - Neymar slaví

0

Líbilo se

14.05. - NEPŘEHLÉDNĚTE Brazilská hvězda Neymar ocenil své spoluhráče z Al Hilal za jejich triumf v saúdské lize. Brazilec vynechal většinu sezony kvůli zranění, dokonce se spekuluje i o jeho návratu do Brazílie, ale oslavy svého týmu samozřejmě nevynechal.

Brazilská superhvězda Neymar vyjádřil velké uznání svým spoluhráčům z Al Hilal, kteří vyhráli ligu v jeho nepřítomnosti. Neymar, který přišel do Al Hilal z Paris Saint-Germain minulý léto, většinu sezóny vynechal kvůli zranění křížového vazu, které utrpěl během říjnového reprezentačního srazu. Odehrál pouhé tři zápasy v RSL před svým zraněním. Jeho poslední ligový zápas sezóny, vítězství 2-0 nad Al Shabab na konci září, odstartoval neuvěřitelnou sérii 34 vítězství v řadě. Světový rekord Al Hilal v nejvyšší fotbalové soutěži, který dosáhli začátkem této sezóny, znamenal překonání vítězné série 27 zápasů waleského klubu The New Saints ze sezóny 2016-17. Před tím drželi rekord 44 let nizozemští giganti Ajax s vítěznou sérií 26 zápasů mezi lety 1971 a 1972.

Jak Neymar komentoval titul?

„Jsem samozřejmě velmi šťastný. Vyhrávat tituly je vždy dobré. Nejlepší by bylo být na hřišti, ale jsem tak šťastný za své spoluhráče,“ řekl Neymar během oslav titulu v sobotu po vítězství Al Hilal 4-1 nad Al Hazem, které zajistilo osmý titul pro Al Hilal od zahájení Saúdské profesionální ligy v sezóně 2008-09. „Jsem v pořádku. Cítím se dobře. Nemohu se dočkat, až se vrátím na hřiště. Fanoušci jsou neuvěřitelní. Bohužel jsem jim nemohl dát tu radost, kterou si zaslouží, ale můžete si být jistí, že příští sezónu si užijeme spoustu zábavy.“

Petr Magasanik / fotbalportal.cz

Nejnovější články