Zpět na » » Cristiano Ronaldo odvolal penaltu

Cristiano Ronaldo odvolal penaltu

Cristiano Ronaldo odvolal penaltu © iconsport.photo - Ronaldo hrdinou utkání

0

Líbilo se

28.11. - VIDEO Ve světě fotbalu nedávno zaznamenali fanoušci nevšední okamžik, kdy Cristiano Ronaldo odmítl penaltu během utkání Al-Nassr proti Persepolisu v Lize mistrů AFC. Tato gesto od legendárního portugalského útočníka přineslo do hry nečekaný zvrat.

Fotbalový svět byl svědkem nevídaného momentu, když Cristiano Ronaldo odmítl pokutový kop během utkání Al-Nassr proti Persepolisu v Lize mistrů AFC. I přes rozhodnutí rozhodčího, který ukázal na penaltu poté, co Ronaldo upadl v pokutovém území soupeře, portugalská ikona vznesla své nesouhlasné gesto a přesvědčila rozhodčího k přehodnocení situace.

Celý incident se odehrál v raných fázích utkání v Rijádu, když Ronaldo padl po faulu v pokutovém území Persepolisu. Ma Ning, čínský rozhodčí, rychle ukázal na penaltový puntík, avšak Cristiano Ronaldo se postavil na stranu hráčů Persepolisu, protestujíc proti rozhodnutí. Vyzbrojený ukazovátkem a přesvědčivým gestem vysvětlil rozhodčímu, že to není situace na udělení penalty. Ma Ning nakonec ustoupil a rozhodl se vrátit své původní rozhodnutí.

Ve zbytku zápasu se Ronaldo a jeho tým Al-Nassr museli spokojit s remízou 0:0 proti Persepolisu, přičemž 38letý útočník minul nejlepší příležitost svého týmu, když těsně minul branku ve druhém poločase. I přes tento individuální neúspěch si Al-Nassr zajistil postup do osmifinále Ligy mistrů AFC, zatímco Persepolis za nimi zaostává o pět bodů.

Co následuje pro Ronalda?

Al-Nassr má ještě jedno klíčové utkání ve skupině Ligy mistrů AFC proti Istiqlolu Dušanbe 5. prosince. Předtím však čeká prestižní střetnutí v saúdské Pro League, kde se Ronaldo a jeho spoluhráči postaví čtvrtému Al-Hilalu, který má náskok čtyř bodů před tímto důležitým střetnutím.

Petr Magasanik / goal.com

Nejnovější články