Zpět na » Primera Division » Jude Bellingham překonal rekord, který nezvládl překonat v Realu ani Cristiano Ronaldo

Jude Bellingham překonal rekord, který nezvládl překonat v Realu ani Cristiano Ronaldo

Jude Bellingham překonal rekord, který nezvládl překonat v Realu ani Cristiano Ronaldo © iconsport - Jude Bellingham překonal zajímavý rekord

1

Líbilo se

30.11. - Jude Bellingham, dvacetiletý talentovaný fotbalista, opět skóroval, když Real Madrid zdolal Neapol 4:2 na stadionu Santiago Bernabeu, a udržuje si nadále tak svou dokonalou bilanci v letošním ročníku soutěže. Bývalý hráč Birminghamu City a Borussie Dortmund ukázal další stránku svého umu, když skóroval parádní hlavičkou, která otočila zápas poté, co Rodrygo vyrovnal na 1:1. Utkání otevřel brzký gól Giovanniho Simeoneho.

Pro Bellinghama to byla 15. branka v 16 zápasech za španělského giganta, přičemž anglický reprezentant rovněž připravil gól pro Josela později v utkání. Po zápase nešetřil chválou trenér Realu Madrid Carlo Ancelotti: „Je neskutečné, jak snadno se dostává do vápna, prolítne do něj jako motorka," uvedl Ancelotti v rozhovoru pro Movistar Plus.

Bellinghamova branka proti Neapoli zároveň napsala novou kapitolu v historii Realu Madrid. Anglická hvězda se stala prvním hráčem, který skóroval ve svých prvních čtyřech zápasech v Lize mistrů za tento klub, což se nepodařilo ani velkému Cristianu Ronaldovi za jeho působení v klubu.

Jude Bellingham joins VERY elite list of players to score 10 Champions  League goals before 21 as Real Madrid beat Napoli | The Sun

Nicméně, i přes tyto úspěchy Ancelotti vidí místo ke zlepšení. „Bellingham je mladý profesionál. Dobře se přizpůsobil kabině. Musí ale vylepšit svou španělštinu. Jak jsem již mnohokrát řekl, nikdo není dokonalý."

Bellingham doufá, že udrží svou vynikající formu i do dalšího zápasu, který Real Madrid v sobotu odehraje v La Lize s Granadou, která je v tabulce na devatenáctém místě. Tým Ancelottiho je sice v současné době na první místě, ale před překvapením sezóny Gironou je pouze o skóre, a tak musí přidat další body. Atletico Madrid a Barcelona pak ztrácí na vedoucí dvojici čtyři body.

Real Madrid beats Napoli to clinch first place in its Champions League  group - TSN.ca

Nikolas Kočica / sportbible.com

Nejnovější články