Zpět na » » Konferenční liga: Proč Emiliano Martínez nebyl po 2. žluté vyloučen, a proč bude chybět v prvním zápase?

Konferenční liga: Proč Emiliano Martínez nebyl po 2. žluté vyloučen, a proč bude chybět v prvním zápase?

Konferenční liga: Proč Emiliano Martínez nebyl po 2. žluté vyloučen, a proč bude chybět v prvním zápase? © iconsport.photo - druhá žlutá karta

0

Líbilo se

20.04. - NEPŘEHLÉDNĚTE Emiliano Martinez, brankář Aston Villy, se ocitl v centru kontroverze poté, co byl suspendován UEFA navzdory tomu, že unikl červené kartě v dramatickém penaltovém rozstřelu. Co vedlo k jeho trestu? Proč nedostal červenou kartu a proč bude chybět v dalším zápase?

Emiliano Martinez se stal hrdinou Aston Villy, když zachránil dva pokutové kopy v rozhodujícím penaltovém rozstřelu proti Lille, který zajistil jejich postup do semifinále Evropské konferenční ligy. Nicméně, jeho úspěch byl poznamenán kontroverzí, která nyní vyvrcholila suspendací udělenou UEFA. Během penaltového rozstřelu proti Lille dostal 2. žlutou kartu za své chování, ale nebyl vyloučen. Tato karta způsobila zmatek, ale později bylo objasněno, že žluté karty jsou anulovány pro penaltový rozstřel, což znamenalo, že Martinez mohl zůstat na hřišti.

Proč bude chybět?

Důvodem jeho suspendace není tedy absence červené karty, ale spíše akumulace žlutých karet. UEFA udělila Martinezovi trest za tři karty, které obdržel během dvou zápasů proti Lille v čtvrtfinále Evropské konferenční ligy. To znamená, že bude chybět v prvním zápase semifinále proti Olympiakosu, což je pro Aston Villu citelná ztráta.

Petr Magasanik / fotbalportal.cz

Nejnovější články