Zpět na » Liga mistrů » Graham Potter: S výkonem můžeme být spokojeni

Graham Potter: S výkonem můžeme být spokojeni

Graham Potter: S výkonem můžeme být spokojeni © thechelseachronicle.com - Kai Havertz si pochvaluje dobrý týmový výkon

0

Líbilo se

16.02. - Chelsea už nevyhrála přesně měsíc. Naposledy se radovala v zápase s Crystal Palace. Úspěšná nebyla ani v prvním osmifinále Ligy mistrů na hřišti Borussie Dortmund. The Blues možná byli nebezpečnější a lepší, ale jediným gólem zápas rozhodl 21letý mladík Karim Adeyemi. Co po zápase řekli trenér Graham Potter a útočník Kai Havertz?

Já jsem s naším výkonem ve velkých částech hry spokojený. Je to těžké hrát venku v Champions League, proti domácímu týmu, který je na tom aktuálně dobře. Ale i v prvním poločase jsme hráli dobře. Měli jsme dobré protiútoky, dokonce jsme trefili tyč. Ve druhém poločase, až na jeden konkrétní moment, který jsme nevyřešili dobře jsme byli dominantní, byli jsme lepší a měli jsme více šancí. Potřebovali jsme možná trochu více štěstí a větší důslednost v koncovce. Měli jsme dát gól. Ale je to jen poločas. Těšíme se na Stamford Bridge," řekl o zápase Graham Potter.

Musíme to příště bránit lépe. V tu chvíli jsme tlačili a byli jsme lepším týmem, takže dostat gól v tom momentě bylo opravdu zklamáním. Ale hráči jsou upřímní, uvědomují si to, ví, že to mohli odbránit lépe. Samozřejmě že jim s tím musíme pomoct, ale musíme se zároveň soustředit na ty pozitivní věci, jako byl celkový výkon. Byl pro nás dalším krokem kupředu," okomentoval trenér Potter Adeyemiho gól.

Graham Potter

Ta prohra je frustrující. Myslím, že jsme odehráli opravdu dobrý zápas. Přijeli jsme sem vyhrát nebo alespoň remizovat, ale prohráli jsme a to je frustrující. Jejich gól byl naší chybou. Víme, že Adeyemi je rychlý hráč, skvělý do protiútoků. To bylo zklamání. Vytvořili jsme si spoustu šancí. V jiném zápase bychom dali pár gólů a celé by to vypadalo jinak. Ale s výkonem by jsme nespokojení neměli být. Jak říkám, šancí jsme si vytvořili dost, ale je frustrující, že žádnou jsme nevyužili. Musíme se na to zaměřit," řekl o výkonu Kai Havertz.

Máme spoustu nových hráčů, kteří přišli v tomto přestupovém okně a myslím, že je určitě vidět jejich vliv na naší hru. Pomalu se sehráváme. Je tam zlepšení. To je náš další krok dopředu, přestože jsme prohráli. Výsledek je samozřejmě nejdůležitější a není takový, jaký jsme chtěli, ale myslím, že jsme se ukázali v dobrém světle. Hlavně ve druhém poločase. Musíme na tom stavět," pokračoval Havertz.

David Suchý / chelseafc.com

Nejnovější články