Zpět na » Liga mistrů » Sergio Ramos po prohře PSG v Lize mistrů s Bayernem Mnichov agresivně strčil do fotografa

Sergio Ramos po prohře PSG v Lize mistrů s Bayernem Mnichov agresivně strčil do fotografa

Sergio Ramos po prohře PSG v Lize mistrů s Bayernem Mnichov agresivně strčil do fotografa © 90min.com - Sergio Ramos

0

Líbilo se

15.02. - VIDEO Sergio Ramos se po prohraném utkání Ligy mistrů proti Bayernu dostal do konfliktu s místním fotografem. Zatímco hráči Paris Saint Germain tleskali fanouškům za brankou, fotografové se dostali do středu dění a snažili se zachytit několik snímků hráčů. To se, ale španělskému obránci nelíbilo a agresivně zareagoval. Od fanoušků se dočkal ostré kritiky.

Potyčka se odehrála poté, co Paris Saint-Germain prohrál s Bayernem Mnichov 1:0. Po prohře, která následovala po porážkách s Marseille a Monakem, se hráči PSG přišli omluvit klubovým ultras. Bylo to vůbec poprvé, co Lionel Messi přišel pozdravit nejvášnivější část příznivců. K omluvě se přidal také Ramos. Bývalý kapitán Realu Madrid se ale dostal pod palbu kritiky kvůli incidentu s nedaleko stojícím fotografem.

Zatímco hráči PSG tleskali fanouškům za brankou, fotografové se dostali do hloučku a snažili se zachytit exkluzivní záběry.

Ramos si to ale nenechal líbit. Jeden z fotografů se dostal příliš blízko a hráče podráždil. Další pak do Ramose nechtěně lehce vrazil a španěl se rozzuřil. V reakci na to strčil do fotografa, který vypadal trochu otřesen tím, co se právě odehrálo.

Zasáhnout musel člen ochranky a Ramos pak dál pokračoval v tleskání. Jeho počínání ale vyvolalo mezi fanoušky na internetu spoustu reakcí.

Jeden z nich například napsal: "Chápu, Ramos byl asi frustrovaný, že prohráli, přestože předvedl mistrovský výkon, ale to strčení bylo tak zbytečné, že mě to mrzí. Fotograf chtěl jen vyfotit Neymara a vůbec mu nechtěl ublížit."

Podle jiných fanoušků fotograf dělal jen svou práci a Ramos by měl být za své agresivní chování potrestán.

/ sportbible.com

Nejnovější články