Zpět na » Liga mistrů » Co řekli Michal Bílek a Tomáš Chorý o zápase s Barcelonou?

Co řekli Michal Bílek a Tomáš Chorý o zápase s Barcelonou?

Co řekli Michal Bílek a Tomáš Chorý o zápase s Barcelonou? © fcviktoria.cz - Šťastný střelec Tomáš Chorý

0

Líbilo se

02.11. - Viktoria Plzeň včera svou zkušenost v Lize mistrů ukončila působivým výkonem na domácím stadionu proti FC Barcelona. Slavnému soupeři, leč v osekané sestavě, dokázali plzeňští vstřelit 2 góly a na zážitky z těchto 6 zápasů budou všichni v klubu vzpomínat do konce života. Jak poslední zápas hodnotí trenér Bílek a střelec dvou branek Tomáš Chorý?

Jednoznačně nás musím pochválit, protože hráči celý zápas pracovali skvěle. Na druhou stranu se to hodnotí trošku hůř v tom smyslu, že výsledek pro nás není úplně příznivý. Určitě jsme ale odehráli nejlepší utkání ve skupině. Dali jsme dva góly, nastřelili jsme břevno, tyčku... Tento výkon nás do dalších zápasů jednoznačně posílí,“ řekl o výkonu svých svěřenců Michal Bílek.

„Velké příděly, branek jsme dostali opravdu hodně. A teď vážně. Jsou to zkušenosti, zážitky a obrovská motivace do dalších zápasů. Teď chceme zabojovat o nejvyšší příčky v naší lize a pokusit se dostat do skupiny evropských pohárů i v další sezoně,“ odpověděl Bílek na otázku, co si z Ligy Mistrů Plzeň odnáší.

„Šli jsme do toho s tím, že nemáme co ztratit a může se nám povést něco získat, nebo je alespoň potrápit. Výsledkově to pro nás nedopadlo dobře, ale myslím si, že jsme si všichni zápas užili, stejně tak fanoušci. Byli fantastičtí, byli naším dvanáctým hráčem a za to jim patří velké dík", řekl o zápase Tomáš Chorý.

„Jsem strašně šťastný, je to výjimečný okamžik, jen tak se mi nestává dát dva góly do sítě Barcelony. Na druhou stranu mě mrzí výsledek, protože jsme měli na víc. Potrápili jsme je,“ řekl ke svým dvěma gólům střelec Chorý.

David Suchý / fcviktoria.cz

Nejnovější články