Zpět na » Liga mistrů » Lukáš Hejda: Soustředili jsme se na to, abychom neinkasovali, ale nezvládli jsme to a soupeř nás pak trestal

Lukáš Hejda: Soustředili jsme se na to, abychom neinkasovali, ale nezvládli jsme to a soupeř nás pak trestal © fcviktoria.cz - Lukáš Hejda si chyby uvědomil

0

27.10. - Viktoria Plzeň měla včera v zádech podporu všech fanoušků Barcelony. Aby udržela teoretickou šanci postupu Blaugranas, musela vyhrát, nebo alespoň remizovat na hřišti Interu Milán. To se českému zástupci nepodařilo a prohrál 0:4. S ohlasy přišli trenér Michal Bílek a kapitán Lukáš Hejda.

„O úvodech jsme mluvili, že nám v předchozích zápasech nevyšly. Drželi jsme do 35. minuty, pak jsme bohužel nezachytili dva náběhy soupeře. Byla to škoda, protože do té doby jsme hráli slušně. Ve druhé půli Inter ukázal svou obrovskou kvalitu. Jejich kvalita v rychlosti a ovládání míče je na obrovské úrovni. V úvodu zápasu i oni několikrát ztratili balon, ale první brankou se uklidnili a od té doby nás přehrávali. Rozebereme si chyby, které jsme udělali, ale kvalita byla jednoznačně na straně Interu", řekl o soupeři trenér Michal Bílek

Včerejší sestava Plzně

Soustředili jsme se na to hodně, abychom neinkasovali, ale nezvládli jsme to. Soupeř nás pak trestal. Úvod zápasu nebyl špatný, měli jsme nějaké světlé momenty, ale nic jsme nedohráli a Inter dal hned gól. Pak už to bylo těžké.", řekl o zápase Lukáš Hejda.

Měli jsme lépe dohrávat situace. Oni nás ze začátku trochu nechali hrát, byli zatáhnutí a chtěli si na nás počkat. Pak už se to na nás valilo a bylo těžké se s tím popasovat.", uvědomoval si chyby kapitán Hejda.