Zpět na » Liga mistrů » Bayern rozdrtil Viktorii Plzeň 5:0

Liga mistrů - Bayern rozdrtil Viktorii Plzeň 5:0

Bayern rozdrtil Viktorii Plzeň 5:0 © sportskeeda.com - Sadio Mané byl mužem zápasu

0

05.10. - REVIEW Viktorii Plzeň čekal v Alianz Areně další zápas vysněné skupiny smrti. Domácí Bayern Mnichov měl sice před reprezentační pauzou zlou formu, ale po jejím konci si naposledy poradil 4:0 s Leverkusenem. A proti Plzni byl v ještě lepší formě. Rozdrtil jí 5:0 a jeho výkon můžeme označit za opravdovou “školu fotbalu”.

FC Bayern Mnichov - FC Viktoria Plzeň 5:0

Branky: 7. Sané, 13. Gnabry, 21. Mané, 50. Sané, 59. Choupo-Moting

FC Bayern Mnichov: Neuer - Mazraoui, Upamecano (72. Pavard), De Ligt, Davies (46. Staniš) - Sa (58. Tel), Goretzka (72. Sabitzer), Musiala (46. Choupo-Moting), Gravenberch, Ma- Gnabry

FC Viktoria Plzeň: Tvrdoň - Holík, Hejda (63. Tijani), Pernica, Havel - Kopic (58. Jirka), Kalvach, Vlkanova (46. Jemelka), N’Diaye, Mosquera (85. Pilař) - Chorý (58. Bassey)

Už od samého začátku byla z Bayernu cítit obrovská síla a chuť Viktorii pořádně vytrestat. Útočná síla byla obrovská a už nám v této sezóně ukázala, že i když nemá formu jeden, druhý ho zastoupí naprosto dokonale. To byl včera doposud nejlepší hráč Bayernu v sezóně Jamal Musiala. Neměl svůj den.

Nádherné kulisy Alianz Areny

Už v 7. minutě ale nabil Sanému a ten parádně zavěsil. Rána sice nebyla moc přesná, ale dost tvrdá na to, aby náhradní gólman Tvrdoň nemohl mít čas zareagovat. Za dalších 5 minut Gnabryho parádně vyslal Leon Goretzka a bylo to už 2:0. Bavoři tím ale neskončili. Fantastické sólo předvedl Sadio Mané a uklidil míč k bližší tyči Tvrdoňovi brány. Krásné góly, krásná hra a obrovské množství šancí. Na bránu Bayern vystřelil dokonce 7x. V bráně skončili 3 pokusy a šlo se do šaten. Největší plzeňskou šanci měl Tomáš Chorý. Jeho hlavička ale mířila nad.

Ve druhém poločase byla vidět velká přednost Bayernu. I v již rozhodnutých zápasech nepovoluje svůj tlak a chuť, jako to dřívě dělalo PSG. Z toho pramenily ztráty bodů. Bayern nepolevil a v 50. 5inutě se krásně prosadil sám před gólmanem výborný Leroy Sané. Minutu po jeho vystřídání se pak prosadil střídající Eric Maxim Choupo-Moting. Znovu krásně nahrával Goretzka, Kamerunce nikdo nezachytil a zvýšil tak na konečných 5:0.

Bayern má za 3 zápasy skóre 9:0 a ještě neztratil. Plzeň je naopak se skóre 1:12 na očekávaném posledním místě v tabulce.