Zpět na » » Hodnoty hráčů z domácí ligy se dočkaly úpravy od Transfermarketu

- Hodnoty hráčů z domácí ligy se dočkaly úpravy od Transfermarketu

Hodnoty hráčů z domácí ligy se dočkaly úpravy od Transfermarketu © fcviktoria.cz - Jindřich Staněk má velkou formu

0

Líbilo se

01.10. - NEPŘEHLÉDNĚTE Transfermarket neupravuje jen hodnoty hráčů z top soutěží, kteří mají cenovku několik desítek milionů eur, ale zaměřuje se i na méně prestižní evropské ligy a FORTUNA:LIGA není výjimkou. Nový update je hlavně ve znamení formy a úspěchu Viktorie Plzeň. Její hráči si výrazně polepšili. Ve Spartě si naopak pohoršili.

Vítězové

Jindřich Staněk - Faktor X při plzeňském titulu a postupu do Ligy Mistrů. Už přes rok chytá odchovanec Sparty v reprezentační formě a trenér Šilhavý si toho začal všímat. Posbíral už 5 reprezentačních startů a s formou Vaclíka má na dosah pozici reprezentační jedničky. Hodnota mu stoupla na 4,5 milionu eur.

Adam Vlkanova - Podle mnohých vůbec nejlepší hráč domácí soutěže svou kvalitu ukazuje i v Lize Mistrů a nově i pravidelně v reprezentaci. Je jedním z mála českýh hráčů, na které je skutečná radost se dívat. Jen je trochu škoda, že velký přestup pro něj přišel až ve 28 letech a tak je nějaký přestup do top zahraniční ligy komplikovaný. Jeho nová hodnota jsou 2 miliony eur.

Adam Vlkanova

Moses Usor - Před předsezónní přípravou jeho jméno neznala asi ani většina fanoušků Slavie, natož ostatní fanoušci. 20letý Nigerijec se ale stal miláčkem Edenu a postrachem soupeřů. V lize dal 4 góly v 8 zápasech a k tomu přidal i 2 góly v evropských pohárech. Před touto sezónou na dospělé úrovni a na vyšší soutěži nehrál. O to více si 2 miliony eur zaslouží.


Poražení

Jan Kuchta - Angažmá v ruském Lokomotivu se mu podle představ nezdařilo. Přišla válka a Kuchta se na fotbal nemohl pořádně soustředit. V reprezentaci ale hrál výborně, dával góly a tak jsme všichni čekali přestup do jiné kvalitní evropské soutěže. Jenže místo toho oblékl dres Sparty a kromě toho, že si své jméno v Česku poškodil samotným hostováním, jeho chování a výkony udělaly taky své. Nedjříve měl stopku a pak jako kdyby mu zvlhnul střelecký prach.

Jan Kuchta

Jakub Jankto - Podobně jako Kuchta na tom je i Jankto. Hvězdná reprezentační posila z Getafe sice ukazuje, že tak dlouho v cizině nehraje jen tak, ale čeká se od něj více. Fanoušky už vytáčí i jeho řeči po každém zápase o nutnosti zlepšení a sebekritika. Ze sympatického gesta, které si mělo fanoušky získat se spíše stala prázdná slova, která říká stále dokola, ale nic se neděje. Fanoušci by spíše ocenili činy.

Srdjan Plavšič - Přestupem do Slavie vyvolal velkou nevoli na Letné a pořádně to dostával ze všech stran. Kromě jednoho krásného gólu ale ve Slavii nic nepředvedl. Nejlepší výkon podal v zimní přípravě proti Baníku. Zahrál sice famózně, ale nenavázal na to. Ať už v záloze, na křídle nebo na kraji obrany byl nevyýrazný. Trpišovský ho nepotřeboval a tak odešel hostovat právě do Ostravy.

David Suchý / transfermarkt.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články