Zpět na » Liga mistrů » Sportovní ředitel PSG kritizuje rozhodčí a vznáší pochybnost nad Pochettinovou budoucností v klubu

Liga mistrů - Sportovní ředitel PSG kritizuje rozhodčí a vznáší pochybnost nad Pochettinovou budoucností v klubu

Sportovní ředitel PSG kritizuje rozhodčí a vznáší pochybnost nad Pochettinovou budoucností v klubu © football365.com - Leonardo

0

Líbilo se

10.03. - Tým nabitý hvězdami, který si i v letošní sezóně brousil zuby na zisk trofeje v Lize Mistrů, vyšel naprázdno. Sezóna pro PSG skončila. Hlavní cíl se hráčům nepodařilo splnil a podle sportovního ředitele je Pochettinovo setrvání na lavičce otázkou.

Leonardo Nascimento de Araújo, známý také jen jako Leonardo, je od roku 2011 součástí pařížského klubu a z pozice sportovního ředitele má značný vliv také na to, kdo bude součástí týmu. Mauricio Pochettino podle něj zůstává prozatím součástí týmu, ale neúspěch v Lize Mistrů bude pečlivě přezkoumán vedením klubu.

V poločase jsme byli přesvědčeni, že jsme lepším týmem a že po zásluze také postoupíme a celou soutěž můžeme vyhrát,“ potvrdil Leonardo. Po neuvěřitelném obratu Realu v druhém poločase je ale jisté, že se to nestane. Opět. Ani vítězství v prvním utkání a dominance v prvním poločase druhého utkání nestačili. Po vyrovnávací brance Karima Benzemy se PSG rozložilo a nedokázalo klást žádný odpor.

Vyrovnávací gól vše změnil, byl to rozhodující moment zápasu. Nechápu jak mohl rozhodčí Makkelie přehlédnout zákrok rozběhnutého Benzemy na Donnarummu a neodpískat faul. Byla to jasná chyba, která změnila vývoj utkání,zkritizoval výkon hlavního rozhodčí sportovní ředitel PSG. „Nesmíme ale hledat výmluvy, potřebujeme najít řešení situace a to co nejdříve,“ slova, která by mohla znamenat třeba i odchod Mbappého, který podle tisku odehrál svůj poslední pohárový zápas za PSG. „Teď se o tom prostě nedá mluvit,“ ukončil debatu o francouzském reprezentantovi Leonardo.

Měli bychom nyní držet pohromadě. Pochettino je zatím součástí projektu a není čas přemýšlet o jeho odchodu. Nemůžeme po každé porážce hodit veškerou odvedenou práci do koše a chtít začínat od začátku. Nejhorší je ten pocit, když tušíte, že jste byli lepším týmem.“ Příštích několik týdnů nebude snadných, sezóna PSG vlastně skončila - v Lize Mistrů hořké vyřazení, ve francouzském poháru také brzký konec a v Ligue 1 manko třinácti bodů na prvního. PSG i letos zklamalo.

Andrea Suttnerová / kicker.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

je tu niekto, kto si mysli, ze to bol faul na brankara??

raulito7

nebyl, neuvěřitelně se rozložili po tom golu...jedná se o první a druhý nejvíce nesympatický tým, takže asi v pořadku, že postoupil Real

tamburin

každý úspešný klub (Real) je zároveň aj najmenej obľúbený

raulito7
Nejnovější články