Zpět na » Liga mistrů » Limberský: Chtěli jsme ukázat, že náš tým stále má nějakou úroveň

Limberský: Chtěli jsme ukázat, že náš tým stále má nějakou úroveň

Limberský: Chtěli jsme ukázat, že náš tým stále má nějakou úroveň © fcviktoria.cz - Fotbalisté Viktorie Plzeň

0

Líbilo se

24.08. - Podle obránce Davida Limberského měli fotbalisté Plzně rozhodně na to, aby uhráli s Ludogorcem Razgrad v odvetě 4. předkola Ligy mistrů lepší výsledek než remízu 2:2, která jim po úvodní prohře 0:2 z Bulharska nestačila k postupu. Český šampion podle něj chtěl po nepovedeném vstupu do sezony ukázat, že má stále nějakou úroveň, a věří, že ještě neřekl poslední slovo.

"Myslím, že dneska bylo na lepší výsledek, než jak to nakonec dopadlo. Nevím, jestli by to stačilo na postup. Ale nějaké určité momenty tam rozhodovaly. Především jsme však hráli dobře a od takového výkonu bychom se měli odrazit," řekl novinářům Limberský.

Potěšilo ho, že Plzeň dokázala zareagovat na víkendovou porážku 0:2 v lize se Zlínem a proti Razgradu naopak předvedla nejlepší výkon za poslední dobu.

"Hodně jsme se na ten zápas hecovali, chtěli jsme ukázat, že tento tým má ještě nějakou úroveň. Snažili jsme se celý zápas rvát o co nejlepší výsledek," prohlásil Limberský.

"Myslím, že je to hodně v hlavě. Když budeme víc držet pospolu, více se hecovat na každý jeden zápas, tak jsme ještě neřekli poslední slovo. Nemládneme, ale kvalita našeho týmu je pořád obrovská a ještě to tuto sezonu ukážeme," dodal dvaatřicetiletý obránce.

Nechtěl se příliš vymlouvat na to, že Plzeň poškodili rozhodčí, kteří před vyrovnávacím gólem Razgradu neodpískali evidentní soupeřovu ruku a pak chybně pro domnělý ofsajd neuznali gól Marka Bakoše. "Taky jsem si myslel, že to byla ruka, ale rozhodčí nepískal. Těch sporných verdiktů tam bylo víc... My jsme udělali maximum na hřišti," podotkl.

Věděl že o postup se Plzeň připravila už v Bulharsku, kde nedala gól. "Myslím, že když hrajete první zápas venku, měli byste vstřelit gól. Kdybychom prohráli 1:2, dnešní zápas by byl zase úplně jiný. Ale to je jen kdyby. Prohráli jsme 0:2 a když venku nedáte gól, je pak odveta hrozně složité," dodal bývalý reprezentant.

Kam dál?

Redakce / ČTK

Související odkazy
Nejnovější články